נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
-----------------------------
  עמוד הבית >> אינדקס אתרים >> חוק ממשל ובטחון >> קיבוצים ומושבים (195)

category חוק ממשל ובטחון >> קיבוצים ומושבים (195)

האתרים מסודרים כעת לפי: שם אתר (א עד ת)    שם אתר ( שם אתר (א עד ת) שם אתר (ת עד א)) תאריך ( תאריך (אתרים ישנים תחילה) תאריך (אתרים חדשים תחילה)) דרוג ( דירוג (מהדירוג הנמוך אל הגבוה) דירוג (מהדירוג הגבוה אל הנמוך)) פופולריות ( פופולריות (מהנמוכה אל הגבוהה) פופולריות (מהגבוהה אל הנמוכה))

קדמו אתרכם למיקום זה, בעלות שנתית מינימלית » פרסמו כאן ... לחצו לקבלת פרטים

banner חדשות אקטואליה ומידע     פורטלים איזוריים     חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
אתר גן רוה משרת את תושבי הקהילה בהעניקו להם מידע מעודכן בכל הנושאים החשובים. האתר מסקר את חדשות המועצה האזורית, התפתחויות בתחום החינוך, התרבות והספורט. האתר מספק את פרטי ההתקשרות (כגון שעות פעילות, טלפונים ודוא"ל) של מחלקות המועצה האזורית ועובדיהן ומשמש כפורטל לאתרי כל ישובי המועצה: פלמחים, מחנה הילה, גן שורק, נטעים, בית חנן, בית עובד, כפר הנגיד גאליה, עיינות ואירוס.
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
הקיבוץ הארצי מונה 85 קיבוצים והאוכלוסייה הכוללת בו היא כארבעים אלף נפש. האתר מהווה מאגר מידע וידע על הנעשה במרחב הקיבוצי: תקנונים והסדרים קיבוציים, ענפי החקלאות והתעשייה, ענפים אוטונומיים, השכלה בקיבוץ, שיוך נכסים, קרקעות ונדל"ן, תימחור העבודה, משאבי אנוש, צעירי הקיבוץ והשירות הצבאי
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
פורטל מקומי ואתר קהילה וירטואלית של המועצה המקומית כפר שמריהו
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
בצפון הגולן, על צלע הר געש כבוי, הר אודם (תל-אל אחמר) שצבעו אדום. בגובה 1100 מ' מעל פני הים, מוקף יער אלונים, מושב אודם מביט לנוף המרהיב של עמק החולה וישובי הגליל העליון. החרמון במרחק נגיעה וכל פינות הסתר ביער האלונים והבוסתנים ...
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
אתר מושב בית יצחק, אחד מאתרי היישובים המודרניים והמתוחכמים ביותר, פורומים, חדשות, מאמרים רבים ועוד...
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
אתר מושב סלעית - מועצה מקומית שומרון
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
חברת BZ-TECH הינה חברה המתמחה במתן פתרונות מערכות בקרה וחיישנים. באתר ניתן למצוא מגוון פתרונות לחיישנים אלחוטיים, גלאי תנועה, בקרי טמפרטורה ועוד מגוון רב של חיישנים מכל הסוגים - מד טמפרטורה, מד לחות, חיישן תנועה ומערכות בקרה שונות.
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
מקור השם "אחוזת ברק" על שם ברק בן אבינועם, שר צבאה של דבורה הנביאה, שהביס בעמק יזרעאל את צבא יבין מלך חצור. אחוזת ברק הינו יישוב קהילתי בתחומי המועצה האזורית עמק יזרעאל, כיום מונה היישוב כ- 620 בתי אב, וכ- 2,300 תושבים אשר אל ...
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
אלון הגליל הוא יישוב קהילתי בתחום השיפוט של המועצה האזורית עמק יזרעאל. הישוב אלון הגליל הוקם בשנת 1980. היישוב נוסד במטרה להקים מושב עובדים חקלאי. שמו הזמני היה יפתחאל. ב-1986 הוחלט על קליטת משפחות לא חקלאיות, במסגרת קהילתית, שפרנסתן מחוץ למקום. כיום מתפקד המקום כיישוב משולב, שבו חיים החקלאים לצד המתיישבים במסגרת הקהילתית. מיקום: בגליל התחתון בסמוך למחלף המוביל. גובה: 200 מטר מעל פני הים.
banner חוק ממשל ובטחון     קיבוצים ומושבים
בשנים האחרונות מתרחבת תופעה מרתקת בחברה הישראלית. על רקע סימנים מדאיגים בקרע בין דתיים לחילונים, מתפתחות קהילות מעורבות. הישוב אשחר הוקם לפני 26 שנים בשטחי המועצה האזורית משגב, וכיום מתגוררות בו למעלה מ-150 משפחות. בישוב מת ...

(1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [20] » 

דף זה הוגש תוך: 1.442 שניות
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.