נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
-----------------------------
  עמוד הבית >> אינדקס אתרים >> חברה ומשפחה >> מיסטיקה ואסטרולוגיה (51)

category חברה ומשפחה >> מיסטיקה ואסטרולוגיה (51)

האתרים מסודרים כעת לפי: פופולריות (מהנמוכה אל הגבוהה)    שם אתר ( שם אתר (א עד ת) שם אתר (ת עד א)) תאריך ( תאריך (אתרים ישנים תחילה) תאריך (אתרים חדשים תחילה)) דרוג ( דירוג (מהדירוג הנמוך אל הגבוה) דירוג (מהדירוג הגבוה אל הנמוך)) פופולריות ( פופולריות (מהנמוכה אל הגבוהה) פופולריות (מהגבוהה אל הנמוכה))

קדמו אתרכם למיקום זה, בעלות שנתית מינימלית » פרסמו כאן ... לחצו לקבלת פרטים

banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
מנחה, מלמדת, מייעצת בעזרת : קלפי הטארוט, כירולוגיה קלאסית, כירולוגיה של הולצמן, נומרולוגיה, נומרולוגיה קבלית, עשר הספירות, אסטרולוגיה, פסיכואסטרולוגיה.
banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
אתר הורוסקופ המיסטיקנים מציע שירותי מיסטיקה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, הילינג ועוד עם קו פתוח של מיטב המיסטיקנים בארץ הזמינים עבורכם מכל מקום ללא תחרות בכל נושא.
banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
ייעוץ מיסטיקה על ידי הקבלה הנבואית בקבלי ניתן לרכוש שירותים רבים וטובים כמו מתן תשובות לכל שאלה פרטית או שאלה עסקית. ייעוץ שמות של יילודים ומה צופן להם העתיד על פי שמם. ניתוח אישיות באמצעות הקבלה הנבואית. התאמה בין בני הז ...
banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
אתר שמציע ייעוץ טלפוני מקצועי ממומחים בכל תחומי המיסטיקה האסטרולוגיה ועולם הרוחניות, נומרולוגיה, קריאה בקפה, פתיחה בקלפים, פתיחה בספרי תהילים ועוד
banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
אתר אסטרולוגי שבו תוכלו לגלות את מפת הלידה שלכם, לעשות התאמה זוגית לפי כוכבים, לראות המעברים שלכם ואיך הם משפיעים עליכם.
banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
האם הכוכבים יחייכו בשבילך היום? מה כדאי לך לעשות אם אתה מזל טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת, דלי וגדי? פתח בעצמך את קלפי הטארוט או את עוגיית המזל ומצא את מזלך. קבל עצות מועילות בפאנג-שווי לבית שלך, לחיים שלך ועוד. קבל את כל המידע באמצעות sms היום!

banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
אתר הבית של מתי שטרנברג – נומרולוגית קבלית המתמחה בהכוונה וייעוץ לגבי מהלכים עתידיים בתחום האישי והעסקי. מנחה הרצאות, מסיבת רווקות, חוגי בית, קורס "היה הנומרולוג של עצמך".
banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
סודות טי.וי. הוא ערוץ ואתר היהדות בין הגדולים בעולם. תכנים מקוריים וייחודיים בתחומי יהדות, מגזין, נשים, ילדים, תורה ומדע, תרבות ועוד. באתר מתחם VOD עשיר סודות הוקם במטרה לעסוק בהסברה יהודית ובקירוב, ומתוך כך, להציג את הפנים ה ...
banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
אתרה של מיטל אלבז לביא - מתקשרת ומתמחה בריפוי בעיות רגשיות , יועצת מדריכה ומכוונת באמצעות תקשור בתוי פנים וקול ? שיטה המאפשרת צמיחה אישית עסקית וזוגית במהירות וברמת דיוק גבוהה ביותר. בת למשפחה של מיסטיקנים, מטפלים ויועצים ...
banner חברה ומשפחה     מיסטיקה ואסטרולוגיה
מרכז ייעוץ ,העשרה והכשרת מומחים מבצע לנרשמים החל .אתר מקצועי ועשיר!

(1) 2 3 4 5 6 » 

דף זה הוגש תוך: 1.674 שניות
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.