נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  כנס בינלאומי מקוון: פיתוח ואספקת שירותים לזקנים במאה ה-21
8/11/2020 0:22

 


במסגרת הפרויקט למחקר ולמידה המשותף לבית האבות הספרדי ולאוניברסיטת חיפה


כנס בינלאומי מקוון, בהשתתפות מומחים מחו”ל, שיהיה גם מונגש בעברית ויעסוק בנושא  “פיתוח ואספקת שירותים לזקנים במאה ה-21″ , תוך התייחסות למשבר הקורונה העולמי, יתקיים בעוד כחודש באמצעות ה”זום” ויהיה פתוח לכל העוסקים בתחום בישראל.


הכנס נערך ביוזמת הפרויקט למחקר ולמידה, המשותף לבית האבות הספרדי “בית אברהם” בחיפה ולאוניברסיטת חיפה, הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות החוג לגרונטולוגיה- מדעי הזקנה.


האורחים המרכזיים בכנס יהיו מנהיגים מובילים בתחום הזקנה בצפון אמריקה. פרופ’ וויליאם (ביל) רייכמן, פרופסור לפסיכיאטריה בפקולטה לרפואה בטורונטו, הנשיא והמנכ”ל המכהן של Baycrest טורונטו – מרכז רפואי גריאטרי מדעי מהמובילים בעולם. הכולל: בית-חולים גריאטרי, מעבדות לחקר התפקוד המוחי בזקנה, דיור מוגן, שירותי בריאות ותמיכה בקהילה, מרכז תמיכה לניצולי שואה ומערך פיתוח מקצועי לצוות.


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/כנס-הסבא-של-הדוד-סם-150x150.jpg 150w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/כנס-הסבא-של-הדוד-סם-300x300.jpg 300w" sizes="(max-width: 480px) 100vw, 480px" />
קרדיט: בית האבות הספרדי חיפה

פרופ’ רייכמן, מיוזמי שיתוף הפעולה בין מוסדות גריאטריים מובילים לאוניברסיטאות מחקר מובילות, יציג בכנס את חזונו ותוכניותיו אודות שירותים חיוניים לזקנים, שיידרשו בעתיד הנראה לעין, בעולם שהולך ומזדקן  ובהתייחס לבעיות שייצר משבר הקורונה.


משתתפת נוספת בכנס, מולי פורסט שכיהנה כנשיאה וכמנכ”לית הבית היהודי בלוס-אנג’לס. הובילה את הבית להתרחבות המרשימה והמשמעותית ביותר בתולדותיו. פיתחה מערכת בריאות רב גונית של תוכניות ושירותים מגוונים לזקנים, שכוללת בין היתר דיור מוגן, מרכז סיעודי,           מרפאות מיוחדות לטיפול בזיכרון, מרכזי שיקום לטווח קצר, ושירותים קהילתיים פורצי דרך כגון: שירותי תמיכה והדרכה למשפחות.


מולי פורסט, היתה חברה בוועדות בריאות ברמה הלאומית והעידה בפני ועדות הקונגרס בוושינגטון.  בכנס היא תספר על היוזמות והדרכים שבאמצעותם הושגו הישגים אלה, ומה ניתן ללמוד מהם כדי להיערך נכון לעתיד לבוא, כולל לקחי משבר הקורונה.


הכנס יתקיים ביום רביעי 18 בנובמבר בשעה 16:15 (שען ישראל) וקישור בזום ישלח למשתתפים.


הפוסט כנס בינלאומי מקוון: פיתוח ואספקת שירותים לזקנים במאה ה-21 הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.