נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  דרושים בחברת החשמל: שני סגני מנהל אגף מערכות מידע
20/5 5:18

חברת החשמלhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... lElectric-600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


חברת החשמל פרסמה בימים אלה מכרז לאיתור וגיוס שני סגני מנהל אגף מערכות מידע, שידווחו לסמנכ"ל התקשוב של החברה, דני גרה-בגי.


כל אחד מהמועמדים יהיה אחראי על תחומים שונים. על פי לשון המודעה, מועמד אחד ינהל את מגזר היישומים במערכות המידע, ומנהל שני ינהל את המגזר של דיגיטל ואנליטיקה. לדברי דני גרה-בגי, הגיוס הוא חלק משינוי ארגוני שהוא יזם בתוך חטיבת מערכות המידע שהוא ממונה עליה. עד כה התפקידים האלו נעשו במסגרות ארגוניות אחרות בתוך חטיבת מערכות המידע, וכעת, בעקבות השינוי הארגוני, החליטה חברת חשמל לגייס שני בכירים לתפקידים אלו.


על מנהל מגזר יישומים שייבחר יוטלו המשימות הבאות: בניית אסטרטגיה, הובלה ותכנון, ניהול מערכות המידע בחברה, הובלת פרויקטים, התוויית יעדי ניהול ועוד.


המועמד השני, לתפקיד מנהל מגזר דיגיטל ואנליטיקה, יהיה אחראי על הובלת החדשנות הדיגיטלית של החברה הן ללקוחות הפנימיים והן לחיצוניים, בניית אסטרטגיית הדיגיטל של חברת החשמל בהתאם לצרכיה ומדיניותה, וכן קביעת יעדים וניהול שוטף.


בשני המגזרים מדובר על אחריות לניהול של כ-200 עובדים.


הדרישות, כפי שהן מפורטות במכרז, כוללות השכלה אקדמית, תואר ראשון בניהול מערכות מידע או תעשייה וניהול, תואר שני ממוסד מוכר במערכות מידע או במינהל עסקים. כמו כן הם נדרשים להוכחת ניסיון בניהול צוותים של 100 עובדים או לפחות חמש שנים בניהול עד 30 עובדים. ועדת האיתור מחפשת בעיקר אנשי IT, שיש להם ניסיון בהובלת פרויקטים מורכבים וכמובן בניהול צוותי פיתוח, ראייה מערכתית רחבה לא רק בתחום הניהול הכולל אלא גם בתחומי היישום.


המועד האחרון להגשת המועמדות הוא 8.6, למחלקת משאבי אנוש שהקימה ועדת איתור.


הפוסט דרושים בחברת החשמל: שני סגני מנהל אגף מערכות מידע הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.