נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  עשרות פרויקטים בוצעו ברחבי הקריה במהלך הקורונה עושים מהלימון לימונדה
14/5 0:26

המועצה המקומית קרית טבעון ניצלה את התנועה הדלילה שהייתה בכבישים בתקופה המורכבת של משבר הקורונה במטרה לשפר ולטפח את הקריה. בהתאם לכך, בוצעו לאחרונה  ברחבי היישוב עשרות פרויקטים בהם טיפול בכבישים, בטיחות בדרכים, טיפול במדרכות, תאורת אולמות ספורט, שדרוג גנים ועוד.


עשרות פרויקטים בוצעו ברחבי הקריה במהלך הקורונה עושים מהלימון לימונדה https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/גן-האורן-1-300x225.jpeg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/גן-האורן-1-768x576.jpeg 768w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/גן-האורן-1.jpeg 1600w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
מועצת קרית טבעון

טיפול בתשתיות כבישים ובטיחות בדרכים:


לבטיחות וביטחון הילדים המגיעים לגן ביצענו לאחרונה ברחוב משה שרת מעבר חצייה והבלטה של המדרכות מול גן המשחקים, סמוך לכביש הגישה העולה לגן ארז וגן חצב.


ברחוב כצנלסון יצרנו מעבר חציה סמוך לגן ינאית וגן חב”ד – העבודות כללו טיפול במדרכה והנגשתה.


גם ברחוב הרצל וברחוב דוד אלעזר  הונמכו המדרכות סמוך למעברי החציה ולבטיחות הנוסעים הותקנו פסי האטה ברחוב השושנים בין מס’ 34 ל 36, ברחוב השקדים ליד בית ספר מיתרים, ברחוב הנרייטה סאלד 6 – ליד גן צבעוני , ברחוב רבין ליד מספר 16 וברחוב ויצמן בקרית חרושת.


במפרים חדשים הוקמו גם לפני ואחרי הכיכר החדשה בצומת השיזף/מעלה אבשלום והעבודה במקום הסתיימה באופן רשמי כולל חניות ומדרכה.


בנוסף, בקצה רחוב התאנה (ליד מגרש ספורט בברושים) נסללה מדרכה מונמכת להנגשת מעבר החציה כמו גם שביל מחבר בין המדרכה למגרש הספורט.


כמו כן, טופלו ותוקנו בורות בכבישים (תוצאה של מפגעי החורף האחרון) ובוצעו עבודות גיזום שונות לשיפור הנוף, הן בטיילת רבין והן בטיילת בקרית חרושת.


עשרות פרויקטים בוצעו ברחבי הקריה במהלך הקורונה עושים מהלימון לימונדה https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/מדרכה-בכצנלסון-300x189.jpeg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/מדרכה-בכצנלסון-768x483.jpeg 768w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/מדרכה-בכצנלסון.jpeg 1584w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
מועצת קרית טבעון

אולמות ספורט:

תאורה חדשה הותקנה לאחרונה באולמות הספורט בכל בתי הספר  היסודיים בקריה. בחטיבה הביניים אורט גרינברג תאורת אולם הספורט מטופלת ממש בימים אלה ובהמשך תותקן תאורת לד גם באולם הספורט בתיכון אורט גרינברג.


עשרות פרויקטים בוצעו ברחבי הקריה במהלך הקורונה עושים מהלימון לימונדה https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/תאורה-באולם-ספורט_בחטיבה-300x225.jpeg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/תאורה-באולם-ספורט_בחטיבה-768x576.jpeg 768w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/תאורה-באולם-ספורט_בחטיבה.jpeg 1599w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
מועצת קרית טבעון

גני ילדים: בגן האורן בוצע שיפוץ יסודי של המטבח כולל טיפול באינסטלציה, החלפת ארונות בחדשים ומודרניים, החלפת השיש, כיורים, חיפוי קרמיקה, תאורה חדשה, נקודות חשמל וצבע.


בגן צבעוני (מתנ”ס קרית חרושת) טופלו נזילות ובוצע איטום הגגות של המועדון מעל הגן, בוצע איטום של המרפסת וטופלה הרטיבות במקום. בסיום עבודות האיטום רוצפה מרפסת המועדון ונעשה תיקון לצבע קירות הגן.


ראש המעצה עידו גרינבלום: “גם בתקופה קשה ורבת אתגרים זו המועצה ממשיכה לפעול ולשפר את התשתיות ביישוב. עבודה רבה עוד לפנינו ואנו מתקדמים צעד צעד”.


הפוסט עשרות פרויקטים בוצעו ברחבי הקריה במהלך הקורונה עושים מהלימון לימונדה הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.