נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  Splunk Cloud: מעבר לענן בחירום ובשוטף לקבלת גמישות עסקית מקסימלית
22/3 5:48

https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... noz@splunk600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


כתב: ניר עוז, ארכיטקט פתרונות בכיר ב-Splunk ישראל.


מגפת COVID-19 (קורונה) מציבה אתגרים לא פשוטים ובו זמנית מדגישה את חשיבותן של טכנולוגיות כמו זו של Splunk בתמיכה בעסקים ותשתיות קריטיות ברחבי העולם. כיום, Splunk תומכת בארגוני תשתיות, בריאות, גופים פיננסיים וארגונים קריטיים בכל העולם, כדי להבטיח את שירותיהם ותפקודם ברמה הגבוהה ביותר.


[caption id="attachment_313029" align="alignnone" width="600"]מקור: Splunk For Good מקור: Splunk For Good[/caption]


Splunk עונה על האתגר העצום שאתו מתמודדים ארגונים רבים, והוא ריבוי המידע בארגון והיכולת להפיק מסקנות בזמן אמת. Splunk עוזרת להפיק ערך מהמידע הנאסף בעולמות שונים ברחבי הארגון - תפעול, אבטחת מידע, בינה עסקית ועוד. כיוון ש-Splunk הנה פלטפורמה לדטה, היא מאפשרת למנמ"ר לתפעל באופן שוטף את המערכות, ולבצע את התיקון בזמן אמת ובמהירות, ובמקביל מאפשרת למנהל אבטחת המידע לזהות איום באופן מידי, ולתחקר אירוע בצורה מהירה ויעילה. כל זאת על ידי איסוף המידע פעם אחת בלבד.


Splunk Cloud מספק את כל היכולות של Splunk כמוצר תוכנה כשירות (SaaS), ומאפשר קבלת החלטות בטוחה ונקיטת תגובה נכונה ומידית, על בסיס התובנות מהנתונים שנאספו. כל זאת ללא צורך לרכוש, לנהל ולפרוס תשתיות נוספות. Splunk Cloud מציע את הדרך להבטיח קבלת ערך מהמידע הארגוני במהירות רבה (Time to Value), באופן מאובטח ואמין, על ידי מיקור-חוץ של משימת ניהול התשתית והמערכת למומחים של Splunk. בגישה זו ניתן לאפשר לעובדים להתמקד בפעילויות בעלות עדיפות גבוהה לביצוע.עם Splunk Cloud ניתן להשיג את הפונקציונליות של פלטפורמת Splunk לאיסוף, חיפוש, ניטור, דיווח וניתוח בזמן אמת של כל המידע בארגון, באמצעות שירות ענן מנוהל ומתוחזק באופן מרכזי ואחיד על ידי החברה. מספר לקוחות הענן של Splunk הולך וגדל, החל מחברות פורצ'ן 100, וכלה בעסקים קטנים ובינוניים. צוות Splunk מנהל ומעדכן את שירות Splunk Cloud באופן אחיד, כך שכל הלקוחות מקבלים את התכונות והפונקציונליות העדכניות ביותר.


Splunk Cloud מאפשר לעלות לאוויר במהירות, ובכך להקטין את העיכובים בתהליכי ניהול השינויים עבור שדרוגים. בנוסף, ניתן להרחיב את הפריסה במהירות - ולהפעיל שירותים מתקדמים כמו Splunk IT Service Intelligence ו-Splunk Enterprise Security בתוך זמן קצר.


יתרון נוסף הוא היכולת למקסם את הערך מהמשאבים הקיימים. Splunk Cloud דואג לניהול המערכת והתשתיות, ומאפשר לעובדים להתמקד ביוזמות בעלות עדיפות גבוהה יותר. בנוסף, עלות הבעלות הכוללת (TCO) לרוב נמוכה מעלות הפעלת Splunk באופן מקומי. כיוון שמבוצע שימוש בתשתית ענן, Splunk Cloud מבטיח זמינות ושרידות מערכת של 100%.


בימים אלה, כאשר הרוב הגדול של העובדים נמצאים במיקום מרוחק, ארגונים רוצים לפנות אותם לפעולות קריטיות, שיתרמו להמשכיות העסקית, במקום לפעולות תחזוקה של טכנולוגיות קיימות בארגון. חברות רבות צמצמו את כוח האדם - מה שמגביר את הצורך בניהול הזמן והמטלות בצורה חכמה. Splunk Cloud נותן את המענה הנכון לאתגר זה, תוך עמידה בכל הרגולציות המחמירות ותאימות מושלמת למדיניות המונהגת בכל מדינה.להרשמה לאירוע לחצו כאן.


 


הפוסט Splunk Cloud: מעבר לענן בחירום ובשוטף לקבלת גמישות עסקית מקסימלית הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.