נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  בגלל הקורונה: חברות היי-טק קוראות להישאר בבית
22/3 4:59

הישארו בבית! הלוגו של פיוניר, במסגרת הקמפייןhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... 0/03/Payoneer-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


שורה של חברות היי-טק יצאו בקריאה לציבור להישמע להוראות משרד הבריאות ופשוט להישאר בבית, כדי לצמצם את המשך התפשטות נגיף הקורונה. כל אחת מהחברות שינתה לצורך הקמפיין את הלוגו שלה, עם הכיתוב "Stay home" ("הישארו בבית"). זאת, בין היתר לאחר שאתמול (ש') פקדו אזרחים רבים את חופי הים והפארקים, בניגוד להנחיות.


[caption id="attachment_313016" align="alignleft" width="300"] פרטנר[/caption]


פרטנר, במהלך נפרד, הגדילה לעשות והעבירה את הבקשה לכלל לקוחות הסלולר שלה, באמצעות סימול הרשת שמופיע על גבי מסכי הטלפונים הניידים שלהם, בפינה הימנית העליונה של המסך. כך, במקום שם החברה מופיע שם כעת הכיתוב StayHome.


כמה חברות היי-טק אחרות יצאו בקמפיין מאוחד, בעל מסר דומה. קלטורה עשתה זאת עם איור של בית שעשוי מקווים שמרכיבים את לוגו החברה. בנוסף, החברה בנתה אפליקציה לעיצוב תמונות פרופיל של גולשים פרטיים שרוצים להצטרף לקמפיין ולהוסיף עליהן את הכיתוב Stay Home.DayTwo הפרידה את הנקודות בלוגו שלה עם שרטוט המסמל מרחק של שני מטרים בין נקודה לנקודה, כדי להזכיר לשמור מרחק בין אחד לשני, על פי ההנחיות.


[caption id="attachment_313022" align="alignnone" width="600"]DayTwo DayTwo[/caption]


פיוניר, שמפעילה משרדים ברחבי העולם, עיצבה את הקריאה להישאר בבית עם מבנים המזוהים עם מדינות שונות - שהרי מדובר במשבר עולמי והאיסור על יציאה מהבית לא ייחודי לישראל.


עוד חברו ליוזמה חברות הסייבר קייפ, סייבריזן וגארדיקור, חברת הרחפנים האוטונומיים פרספטו, האקסלרטורים Fusion LA והיי-רוד, וחברות נוספות.


ההנחיות מחייבות את הציבור להישאר בבית ולצאת ממנו רק למקרים כגון יציאה לעבודה, הצטיידות במזון או בתרופות, פעילות ספורטיבית - של שני אנשים בלבד, טיפול רפואי, הפגנה, חתונה, לוויה וסיוע לבן משפחה. כמו כן, במשרד הבריאות קוראים לשמור על מרחק של שני מטרים אחד מהשני ולהימנע ככל הניתן מנסיעה בתחבורה הציבורית.


הפוסט בגלל הקורונה: חברות היי-טק קוראות להישאר בבית הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.