נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  סמנכ"ל ישראלי בהיי-טק – בין המנהלים ה-"רול מודלים" מקהילת הלהט"ב
30/10/2019 7:01

שחר גרמבק, סמנכ"ל הטכנולוגיות של Reps AI וממקימי LGBTech. צילום: עומר שטייןhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... k-Profile-Pho-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


שורה של אנשי היי-טק כלולים ברשימת 100 הלהט"בים ה-"רול מודלים" של OUTstending - ארגון שעוסק ביצירת סביבות עבודה מכילות ללהט"בים בארגונים - ומדור הכלכלה של יאהו. אחד מהם, שמדורג במקום ה-57, הוא שחר גרמבק, המייסד במשותף וסמנכ"ל הטכנולוגיות של הסטארט-אפ Reps AI, שמציע פלטפורמה טכנולוגית לשיפור שביעות רצון הלקוחות בכל ערוץ שבו הם מתקשרים עם הארגון. גרמבק הוא גם בין מייסדי LGBTech - ארגון של היי-טקיסטים להט"בים ישראליים (שבאחרונה נפתח גם למגזרים נוספים).


בנימוק לבחירתו של גרמבק נכתב כי "כמייסד-משותף של Reps AI, הוא פעל כדי להבטיח שהיא תהיה חברה מובילה בהכלת העובדים הלהט"בים, על ידי העסקת מגוון עובדים. הוא משמש מנטור לחברי צוות להט"בים אחרים בחברה ופועל על מנת להבטיח את מחויבותה ליצירת סביבת עבודה מקבלת".


עורכי הדירוג ציינו גם את פעילותה של LGBTech למען קהילת הלהט"ב - בהיי-טק ובתחומי תעסוקה אחרים, לרבות "תקן המגוון הישראלי" שהארגון ייסד ומגייס חברות כדי שיתחייבו לערכים של מגוון והכלה - של הקהילה הגאה וקהילות נוספות. כמו כן, צוין שיתוף הפעולה בין LGBTech לארגון מעברים, שפועל למען הקהילה הטרנסג'נדרית.


הנוכחות של ענקיות הטק ברשימה - דלה


הרשימה כוללת 100 להט"בים ממגוון מגזרים - ההיי-טק, הבנקאות, התיירות, הבידור ועוד. היא מצטרפת לרשימות אחרות שהארגון מפרסם, בהן דירוג של "ידידים" של הקהילה - מנהלים הטרוסקסואלים שתומכים בה. למקום הראשון בדירוג הגאה הגיע פדרו פינה, סגן נשיא בגוגל, שמשמש כמנהל בחברה לפתרונות קליינט ואייג'נסי ב-EMEA. צמרת הרשימה כמעט שלא כוללת מנהלים ומנהלות בחברות היי-טק ואינטרנט בולטות: הבא בתור אחרי פינה הוא ג'ושוע גרף, מנהל בריטניה וסגן נשיא לאזור EMEA בלינקדאין, שנמצא במקום ה-23 בלבד.


עוד בכירים בחברות היי-טק בולטות, או כאלה שקשורות לענף (למשל, חברות ייעוץ), שנמצאים ברשימה הם (בסוגריים - מיקומם): סנדאר ואנט נורדנדה, מנהל קבוצת המוצרים באקסנצ'ר, במקום ה-29; דיאנה אלסוורת', שותפה במק'ינזי, מיד אחריו; אליוט ואוגן, שותף ומנהל בבוסטון קונסלטינג גרופ (34); ה.ל. ריי, מנהל מותג בחטיבה העסקית של סמסונג אמריקה (48); דבורה שרי, מנהלת AWS בבריטניה ובאירלנד (50); אנטוניוס פורץ', יועץ כללי בסאונד קלאוד (51); מוניקה בול, מנהלת באקסנצ'ר (56); טיפן דנו קוואן, מנהלת בכירה בסאפ (67); גבריאל נובסק, מנהלת ושותפה בבוסטון קונסלטינג גרופ (68); אנדי וודפילד, שותף ומנהל מכירות ושיווק ראשי בבריטניה ב-PwC (במקום ה-84); עלי פוטיה, שותף במק'ינזי (86); נסיב אבו חליל, מנהל המחלקה המשפטית של נוקיה; ואניקה זוואדזקי, שותפה בבוסטון קונסלטינג גרופ (99).


הפוסט סמנכ"ל ישראלי בהיי-טק – בין המנהלים ה-"רול מודלים" מקהילת הלהט"ב הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.