נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  סמסונג בודקת מכשיר עם מסך מתקפל בתצורת צדפה
30/10 2:53

https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2019/10/מסך-לאורך-סמסונג-300x204.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2019/10/מסך-לאורך-סמסונג-154x103.jpg 154w" sizes="(max-width: 619px) 100vw, 619px" />


נראה שסמסונג מייעדת את טכנולוגיית המסך המתקפל שלה לא רק לדגם ה-Galaxy Fold שכולם עדיין מצפים להשקתו המחודשת, אלא גם לעיצוב נוסף: במסגרת כנס המפתחים המתקיים בימים אלה, חשפה אתמול החברה בדף החדשות שלה בטוויטר ציוץ, המספק הצצה ראשונה למכשיר בעל מסך מתקפל לאורך, בתצורת צדפה.


החברה ציינה רק: "המשתתפים בכנס המפתחים קיבלו הצצה חטופה לעיצוב חדש שסמסונג בודקת עבור קטגוריית המכשירים המתקפלים".
בווידיאו הקצר המצורף לציוץ נראה סרטון המוצג על המסך במלוא אורכו, ולאחר קיפול המכשיר ל-90 מעלות – משתנה התצוגה להצגת הסרטון בחלק העליון, והפקדים עוברים לחלק התחתון, המקופל.


למרות שהחברה לא ציינה האם היא תשיק בכלל גירסה כזו, יש כאן אולי רמז לניסיון לחזור לעיצוב שאפיין אותה בתחילת דרכה, של מכשירי צדפה, שהיה להם דווקא יתרון אחד שאנו נזכרים בו בגעגוע: כשמסיימים לדבר פשוט סוגרים את הצדפה וזהו, מה שעשוי למנוע תופעה נפוצה במכשירים עם מסך מגע - נגיעה אקראית במסך, אפילו כשהו שוכן בכיס או בתיק, שגורמת למכשיר פתאום לבצע איזו שיחה "לא רצונית".


הפוסט סמסונג בודקת מכשיר עם מסך מתקפל בתצורת צדפה הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: