נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  בדיקה של מיי הריטג': זמר בבקסטריט בויז – בעל שורשים יהודיים
29/8/2019 4:43

Backstreet's back - לשורשים המשפחתיים שלהם. צילום: BigStockhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... -283674802600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


הבקסטריט בויז, שתהילתם הגדולה הייתה בשני העשורים הקודמים, חזרו באחרונה הרבה יותר מעשורים אחורה, כדי לגלות מהם השורשים המשפחתיים שלהם. הם עשו זאת באמצעות בדיקות ה-DNA שמבצע הסטארט-אפ הישראלי מיי הריטג'.


עם קבלת התוצאות, הופתעו הכוכבים לגלות שהמקורות הגנטיים שלהם מגוונים בהרבה ממה שהם דמיינו. בנוסף למדינות שהם ידעו שיש להם קשר אליהן, מבחינת העבר המשפחתי, כמו בריטניה, ספרד ומדינות סקנדינביה, הם מצאו שורשים אפריקניים ומיבשת אמריקה (אינדיאנים). בנוסף, הבדיקה העלתה שאחד הזמרים, איי.ג'יי (בשמו המלא - אלכסנדר מקלין), הוא בעל 6.8% מוצא יהודי אשכנזי. כמו כן, חברי הלהקה גילו שיש להם ברחבי העולם אלפי בני משפחה שהם לא ידעו על קיומם.בתגובה לסרטון שחברי הבקסטריט בויז העלו לפייסבוק, החלו דיונים של מעריצים שקיוו ששניים מהזמרים, בריאן וקווין, הם אכן בני דודים, כפי שחשבו. חלק מהמגיבים ציינו שגם הם עברו את הבדיקה ומצאו בעזרתה בני משפחה מקרבה ראשונה, כהורים ואחים אבודים.


הפוסט בדיקה של מיי הריטג': זמר בבקסטריט בויז – בעל שורשים יהודיים הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.