נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  תוצאות טובות לסייברארק: הרווח הנקי החצי שנתי זינק ב-83%
7/8 6:36

אודי מוקדי, יו"ר ומנכ"ל סייברארק. צילום: יח"צhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... di-Mokady_600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


חברת אבטחת המידע הישראלית סייברארק יכולה לסמן "וי" על הרבעון השני והמחצית הראשונה של השנה, לאחר שרשמה במהלכן עליות בולטות בסעיפים העיקריים - כך עולה מהתוצאות שהיא פרסמה אחר הצהרים (ד'). החברה השיגה בשתי התקופות זינוק הן בהכנסות והן ברווח הנקי. הסיבה לעליות הניכרות ברווחיות היא גידול מתון יחסית בהוצאות.


הדו"חות הכספיים של סייברארק מראים כי במחצית הראשונה של 2019 ההוצאות שלה רשמו עלייה של 21.25% ל-165.51 מיליון דולר, בעוד שההכנסות צמחו ב-31.16%. על רקע נתונים אלה, החברה הציגה זינוק של 142% ברווח התפעולי החצי שנתי ל-26.6 מיליון דולר וצמיחה של 82.59% ברווח הנקי ל-27.08 מיליון.


התוצאות האירו פנים לחברה גם ברבעון השני של השנה. ההוצאות שלה עלו בשלושה חודשים אלה ב-23.26% ל-87.21 מיליון דולר וההכנסות האמירו ב-289.91% ועברו במעט את קו 100 מיליון הדולרים - 100.18 מיליון, ליתר דיוק. מתוכן, מכירות הרישיונות גדלו ב-26.94% ל-52.2 מיליון דולר, ומכירות שירותי התחזוקה והשירותים המקצועיים זינקו ב-31.12% ל-47.98 מיליון.


העלייה ברווח הנקי הרבעוני של סייברארק הייתה מתונה יותר מזו שהיא רשמה במחצית הראשונה, ועמדה על 59.96% בלבד - ל-13 מיליון דולר. הסיבה לכך היא מעבר מהחזר מס של 1.2 מיליון דולר לחבות מס של כשני מיליון. הרווח הנקי למנייה עלה ב-47.83% ל-34 סנט. מנגד, הרווח התפעולי האמיר ב-86% - גם הוא ל-13 מיליון דולר. זאת, בין היתר בהשפעת עלייה מתונה יחסית בהוצאות התפעוליות, שגדלו ב-22% ל-72 מיליון דולר.


עוד עולה מהנתונים שההוצאות הגולמיות גדלו ברבעון בכ-30% ל-15.21 מיליון דולר, הרווח הגולמי עלה ב-28.73% לכ-85 מיליון והרווח הגולמי השולי הגיע ל-84.84%.


אודי מוקדי, יו"ר ומנכ"ל סייברארק, ציין כי התוצאות עקפו את התחזיות של החברה בכל הפרמטרים. לדבריו, "רשמנו ביצועים טובים בכל האזורים הגיאוגרפיים שבהם אנחנו פועלים. במהלך הרבעון הוספנו 200 לקוחות. בעקבות התוצאות החזקות אנחנו מגדילים את האומדנים שלנו לגבי כל השנה - הן בסעיף ההכנסות והן בסעיף הרווח".


הפוסט תוצאות טובות לסייברארק: הרווח הנקי החצי שנתי זינק ב-83% הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.