נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  אמנון בק מונה לדירקטור בבנק אגוד
11/6 1:57

אמנון בק, חבר חדש בדירקטוריון בנק אגוד. צילום: תמר מצפיhttps://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2017/02/back600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


אמנון בק, לשעבר מנכ"ל מת"ף, הזרוע הטכנולוגית של הבנק הבינלאומי, ומנמ"ר הבנק, מונה לדירקטור חיצוני במועצת המנהלים של בנק אגוד. בק יהיה חבר בוועדת הביקורת ובוועדת הטכנולוגיה של הבנק. בדירקטוריון של אגוד מכהנים 11 אנשים. באחרונה נוספה דרישה של בנק ישראל לצרף לדירקטוריון נציג בעל ידע טכנולוגי, ועל בסיס זה נבחר בק.


בק שימש כמנכ"ל מת"ף מ-2006 ופרש מהתפקיד ומהבנק הבינלאומי במרץ 2017. במסגרת תפקידו הוא ניהל את כל פרויקטי הליבה של קבוצת הבינלאומי, בהם הקמת הדטה סנטר החדיש במערב ראשון לציון, עסק במיזוג בנקים שהקבוצה רכשה והוביל מהלכים אסטרטגיים מרכזיים. כמו כן, הוא שימש כחבר דירקטוריון בחברת כרטיסי האשראי Cal בשנים 2006 עד 2017 וכחבר דירקטוריון בנק מסד בשנים 2016 עד 2017. בשנתיים האחרונות הוא שימש כיועץ עצמאי.


הפוסט אמנון בק מונה לדירקטור בבנק אגוד הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: