נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  אקונרג’י חותמת על הסכם לקבלת הלוואה של 150 מיליון אירו
7/2 23:09


אקונרג’י אנרגיה מתחדשת (Econergy) הנסחרת בבורסה בתל אביב, הודיעה הבוקר (ה’) על חתימת הסכם, באמצעות חברת הבת- אקונרג’י אנגליה, לקבלת הלוואה בהיקף כולל של 150 מיליון אירו עם קרן ההשקעות הצרפתית Rivage Investment.


עוד הודיעה החברה, על רכישת חלקו של בנק UBS בפורטפוליו הפרויקטים המשותף באיטליה, בהיקף של 17MW (פרויקטים בהקמה) תמורת כ-8 מיליון אירו וכן אפשרות להשקעה נוספת בפרויקטים בהיקף מצטבר של 440MW. העסקה תעלה את חלקה של אקונרג’י בפרויקטים באיטליה מ-10% ל-100% וצפויה להביא לגידול בתחזית הכנסותיה עם הפעלתם המסחרית. הרכישה הינה בהתאם לאסטרטגיה החדשה של החברה: לפעול כספקית חשמל עצמאית (IPP) מרגע הקמת הפרויקט ועד לפעילות מלאה בייצור חשמל ברשת, בכל הטריטוריות בהן היא פועלת.


אייל פודהרצר, מנכ"ל אקונרג’י: "הסכם המימון ורכישת מלוא הבעלות על המתקנים הסולאריים באיטליה מהשותף הקיים, נעשו במסגרת יישום האסטרטגיה העסקית שלנו כחברת IPP בכל הטריטוריות בהן אנו פועלים. הסכם המימון מבטיח את הצרכים הפיננסים הנדרשים לנו בשנתיים הקרובות להקמת פרויקטים חדשים באירופה ובבריטניה, רכישת פרויקטים קיימים ובהם חלקו של השותף באיטליה ושמירה על גמישות פיננסית. אני מודה לקרן Rivage על הבעת האמון באקונרג’י, בצבר הפרויקטים הגדול והאיכותי ובאנשי החברה אשר יובילו לקידומם. בשבועות הקרובים אנו צפויים לחבר את פרויקט Parau ברומניה, בהספק של MW92, שיצטרף לפרויקט רטשתי ברומניה, בהספק של MW155 שכבר מחובר לרשת החשמל".
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.