נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  עמוד הבית >> אינדקס אתרים >> חינוך ומדע >> מכוני מחקר (19)

category חינוך ומדע >> מכוני מחקר (19)

האתרים מסודרים כעת לפי: שם אתר (א עד ת)    שם אתר ( שם אתר (א עד ת) שם אתר (ת עד א)) תאריך ( תאריך (אתרים ישנים תחילה) תאריך (אתרים חדשים תחילה)) דרוג ( דירוג (מהדירוג הנמוך אל הגבוה) דירוג (מהדירוג הגבוה אל הנמוך)) פופולריות ( פופולריות (מהנמוכה אל הגבוהה) פופולריות (מהגבוהה אל הנמוכה))

קדמו אתרכם למיקום זה, בעלות שנתית מינימלית » פרסמו כאן ... לחצו לקבלת פרטים

banner חברה ומשפחה     דת ואמונה     חינוך ומדע     מכוני מחקר
המכון לחקר הרפואה על פי התורה. באתר מידע על המכון ופעילותיו, בנושאי רפואה והלכה.
banner חינוך ומדע     מכוני מחקר
ארגון שמטרתו לקדם את איכות המחקר המדעי האירופי. מידע על הארגון, מדיניותו והמחקרים, חדשות מדע ומאגר גדול של משאבים ופרסומים מקוונים בנושאי מדע.
banner כלכלה ועסקים     איגודים וארגונים עסקיים     חינוך ומדע     מכוני מחקר
scienceabroad ארגון ללא מטרות רווח שפועל למען מדענים וחוקרים ישראליים ברחבי העולם במטרה לחזק את הקשרים ולתת כלים רלוונטיים.
banner חינוך ומדע     מכוני מחקר
האגודה הישראלית לפסיכומטריקה היא גוף המאגד בתוכו אנשי מקצוע מתחום המדידה וההערכה החינוכית והפסיכולוגית. מטרות האגודה: ♦ לעודד את הפעילות בתחום הפיתוח והיישום של מבחנים סטנדרטיים ושיטות להערכת ביצוע. ♦ לקדם את המחקר וה ...
banner חינוך ומדע     אוניברסיטאות ומכללות     חינוך ומדע     מכוני מחקר
האוניברסיטה הותיקה בישראל, המתמחה בלימודי מדעים וטכנולוגיה. האתר מכיל מידע מקיף על הפקולטות ומסלולי הלימוד, המחקר המדעי, חיי הקמפוס, חדשות וספריה אלקטרונית.
banner חינוך ומדע     מכוני מחקר     חינוך ומדע     אוניברסיטאות ומכללות
מכון מחקר למדעי הים ומעבדה לביולוגיה ימית. באתר ניתן לקרוא על המחקרים והחוקרים התנהלים במכון ולעיין ברשימת הקורסים הניתנים במקום לסטודנטים מכל האונירסיטאות.
banner חינוך ומדע     מכוני מחקר
המכון עוסק במחקר, פיתוח, הפצה ויישום של החינוך הדמוקרטי בישראל ובעולם. באתר מידע מקיף אודות החינוך הדמוקרטי, פעילויות המכון, בתי ספר דמוקרטים ובתהליכי דמוקרטיזציה, מסלולי לימודים והכשרה, מרכזי עתיד, התערבות יישובית, פעיל ...
banner חינוך ומדע     מכוני מחקר     חוק ממשל ובטחון     בטחון וצבא
המכון למחקרי ביטחון לאומי נוסד באוקטובר 2006 והוא משלב בתוכו את מרכז יפה למחקרים אסטרטגיים, שנוסד והוקם באוניברסיטת תל אביב, ב-1977, על ידי אהרון יריב, על פי יוזמת האוניברסיטה. המרכז שימש פורץ דרך בישראל בהגדירו את תחום לימוד ...
banner חינוך ומדע     מכוני מחקר
יד בן-צבי הינו מוסד מחקר, תרבות וחינוך האמון על שלושה נושאים מרכזיים: חקר תולדות ארץ ישראל, חקר ירושלים, וחקר קהילות ישראל במזרח. הפועל על-פי חוק מיוחד של הכנסת משנת 1969, ונושא את שמו של נשיאה השני של מדינת ישראל.
banner חינוך ומדע     מכוני מחקר
תכנית מגנ"ט היא אחד ממסלולי הסיוע של המדען הראשי לקידום התעשייה הישראלית. יעד התכנית הוא לבנות ולחזק את התשתית הטכנולוגית בתעשייה, במספר דרכי פעולה. המשותף הוא שיתופי פעולה. מאופי התכנית, עיקר העיסוק הוא בטכנולוגיות ח ...

(1) 2 » 

דף זה הוגש תוך: 1.683 שניות

תגובות פייסבוק


×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: