סייברטק גלובל טי-אל-וי 2022
קטגוריה : סייבר
פורסם על ידי מירית ב- 27.11.2021 20:50

Cybertech Global TLV 2022 בתאריכים: 25-27 בינוארמתל אביב ורומא, ועד טוקיו, סינגפור, פנמה ועוד, סייברטק היא פלטפורמת הרשתות המובילה של מערכת הסייבר, המקיימת אירועים הקשורים לתעשייה בכל רחבי העולם.
הכנסים והתערוכות של סייברטק הם המקום לעשות עסקים. סייברטק משמשת כמרכז הגלובלי לחידושים הטכנולוגיים האחרונים, האתגרים והפתרונות בתחום הסייבר.


הסייבר נמצא מסביבנו - בחדשנות, בהזדמנויות, בפתרונות - כמו גם באתגרים ואיומים שיש לעמוד בהם. זוהי תעשייה חובקת כל הקשורה לא רק בחברות טכנולוגיה או גופים ממשלתיים גדולים, אלא כמעט בכל היבט בחיי היומיום.

מתל אביב ועד טוקיו, מניו יורק ועד קיגאלי דרך רומא, סינגפור ופנמה סיטי (ועוד) - סייברטק משמשת כפלטפורמת ה-B2B המובילה בתעשיית הסייבר העולמית, עם אירועים שונים הקשורים לתעשייה בכל רחבי העולם.

הכנסים והתערוכות של סייברטק משמשים כמקום הרצוי לעשות עסקים וללמוד הכל על החידושים הטכנולוגיים האחרונים, האתגרים והפתרונות למלחמה באיומים בתחום הסייבר העולמי.

אירועי סייברטק כוללים מנהלים ברמת C, פקידי ממשל בכירים ומקבלי החלטות מובילים ממגוון רחב של מגזרים - כגון תשתית קריטית, פיננסים, בריאות, ביטחון, ביטוח, ייצור, רכב ועוד רבים. תאגידים רב לאומיים, סטארטאפים, משקיעים פרטיים וארגוניים, חברות הון סיכון, מומחים ולקוחות.


סייברטק מזמינה אתכם לפגוש את כל שחקני המפתח מתעשיית הסייבר ולבחון את כל מה שיש להציע.