נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
רץ ברשת >
 • מימון
 • למה חשוב לבדוק את כל האפשרויות לפני שלוקחים הלוואה לכל מטרה
 • למה חשוב לבדוק את כל האפשרויות לפני שלוקחים הלוואה לכל מטרה

  פורסם על ידי נימי בתאריך 14.11.2021 19:50 (226 חשיפות)

  בעבר מי שרצו לקחת הלוואה, פנו לבנק. אם וכאשר הבנק סירב, הם פנו מתוך ייאוש אפילו לשוק האפור. היום אנחנו חיים בעולם אחר – עולם חדש ונפלא של אפשרויות חוץ-בנקאיות. ואתם? אתם רק צריכים לבחור.


  בזכות משרד האוצר, שלפני מספר שנים פתח את שוק ההלוואות לתחרות גדולה, היום החיים שלכם כבר לא תלויים בבנקים, שמקשיחים תנאים ומעקמים פרצוף בפני מי שרוצים לקחת הלוואה אבל היסטוריית האשראי שלהם לא מושלמת. בפני מי שהם לא לקוחות פרימיום והבנק לא ממש רוצה בטובתם.

  זאת לא חייבת להיות הלוואה גדולה. לפעמים הבנק מסרב גם כשמדובר בהלוואה קטנה – הלוואה צנועה לכל מטרה. וכשהוא לא מסרב, לפעמים הוא מסרב לתת תנאים טובים. לשמחתכם, חברות אשראי, חברות ביטוח וקרנות פרטיות נותנות כיום הלוואות לכל מטרה בתנאים מצוינים.

  מעל ל-32,565 ישראלים כבר ביצעו בדיקת זכאות לקבלת הלוואה לכל מטרה. אם מעניין אתכם לבדוק עבור עצמכם, תוכלו ללחוץ על קבוצת גילכם ותועברו לטופס בדיקת זכאות  *מילוי הטופס ושליחתו מהווה בקשה לבדיקת זכאות בלבד ואינו מהווה בקשה או קבלת הצעה להלוואה

  "הבנקים כבר לא מונעים מהאזרחים להתקדם בחיים"

  זהו ציטוט ישיר של אחד הגורמים הבכירים במשק. מדובר בדרג מקצועי בכיר במשרד האוצר, שהבין שהאזרחים תלויים מדי בבנקים, ולכן החליט לערוך שינוי מקצה-אל-קצה: "הבנקים ידעו שהם האופציה היחידה. שיש להם מונופול על תחום ההלוואות. הרי אזרחים נורמטיביים לא ילכו לשוק האפור. מה נשאר להם? רק הבנקים. כשאתה לבד במשחק, אתה מרשה לעצמך לשחק איך שבא לך ולעשות מה שבא לך".

  אותו הגורם המשיך וסיפר: "פתחנו את השוק לתחרות, ואט-אט עוד ועוד חברות פרטיות נכנסו לתמונה, והתפתח עולם שלם של אשראי חוץ-בנקאי והלוואות חוץ-בנקאיות, ועולם שלם של אפשרויות עבור האזרחים, ובמיוחד אזרחים שהבנק לא היה מוכן בשום אופן לעזור להם בעבר. כיום הבנקים כבר לא מונעים מהאזרחים להתקדם בחיים".


  [אם מעניין אתכם בדיקת זכאות להלוואה לחצו כאן]


  *מילוי הטופס ושליחתו מהווה בקשה לבדיקת זכאות בלבד ואינו מהווה בקשה או קבלת הצעה להלוואה

  כך תקבלו הלוואה לכל מטרה בתנאים מצוינים 


  את המצב החדש והחיובי שנוצר כדאי מאוד לנצל. אם אתם מחפשים בנרות לקבל הלוואה לכל מטרה, עד אתם חיים בתקופה טובה. 

  אם אתם רוצים לרכוש אוטו חדש, רוצים לשפץ את הבית, רוצים לעשות שדרוג בעסק, רוצים לעזור לאחד הילדים להתחתן או רוצים לטוס לחופשה חלומית בחו"ל – אתם יכולים. זה אפשרי.

  אם הבנק סירב לכם, אם אתם לא רוצים לקחת הלוואה מהבנק, אם קבלתם הצעה לקחת הלוואה בתנאים גרועים ובריבית גבוהה – הלוואה חוץ-בנקאית תפתור לכם את הסוגיה.

  נגמר הסיפור. היום אתם כבר לא תלויים בבנק. 

  באמצעות בדיקת זכאות קלה ומהירה, תוכלו לדעת האם אתם יכולים לקבל הלוואה חוץ-בנקאית – ובאילו תנאים. על מנת להתחיל את הבדיקה, לחצו על קבוצת הגיל:  דירוג 0/5
  דירוג: 0/5 (0 קולות)
  ההצבעות מושבתות!
  האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
  ×

  הצהרת נגישות

  אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
  האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
  אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

  אודות ההנגשה באתר:

  • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
  • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
  • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
  • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
  • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
  • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
  • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
  • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
   לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
  • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
  • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.