נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  Jlab Jbuds Keyboard: שלושה מכשירים, מקלדת אחת
13/4/2023 8:12

אחד ההיבטים של העבודה ההיברידית בחיי היום יום המקצועיים שלי הוא, כמו אצל רבים אחרים, המקום שבו אני מבצע את העבודה, למשל את הסקירות, כמו זו שאתם קוראים עכשיו. בדרך כלל אני עובד בבית, מול המחשב השולחני שלי, אבל לעתים אני יוצא נניח לכנס, ואז אני משתמש במחשב הנייד שלי. ויש גם מקרים דחופים, למשל כשאני נמצא בהמתנה בתור לספר, לרופאה או מכל סיבה אחרת וצריך לכתוב משהו – ואז אני משתמש בסמארטפון שלי.


התוצאה היא שאני עובד עם מקלדות שונות: זו שמחוברת למחשב הנייח, זו שמשולבת במחשב הנייד וזו הווירטואלית, שכל אחד מכיר, בטלפון. מכיוון שאני לא מחשיב את עצמי, ובצדק, לאמן הקלדה, המעברים הללו קצת מפריעים לריכוז, ולמהירות ולאיכות ההקלדה.


המקלדת האלחוטית Jbuds Keyboard של JLab פותרת את הבעיה הזו בקלות: מדובר במקלדת שיכולה להיות מקושרת בו זמנית לשלושה מכשירים – שניים באמצעות חיבור Bluetooth 5.2 והשלישי באמצעות דונגל 2.4 גיגה-הרץ. כשהדונגל לא בשימוש, הוא "תקוע" בחלק התחתון של המקלדת, מה שאומר שאם הוא מונח היטב, קשה מאוד לאבד אותו.


חיבור קל וברור


המעבר בין שלושת המכשירים מתבצע בקלות: לוחצים על המקש Fn ואז, במקביל, על אחד המקשים – 1, 2 או 3. אלה מסומנים די בבירור בכיתוב מתאים. בנוסף, הנורית בחלק העליון של המקלדת, שעשוי מבאקליט שחור נוצץ ואלגנטי, מחליפה את צבעה בהתאם, כדי לדעת לאיזה מכשיר היא מחוברת, והיא מאירה בצבע סגול, כחול או כתום. זה קצת שונה ממקלדות דומות, שמקדישות לכך כמה נוריות. אומרים שעל טעם וריח אין להתווכח, אז רק אכתוב שאני אוהב את הבחירה הזו של Jlab.


הצימוד באמצעות Bluetooth מבוצע בקלות, כמו כל חיבור של התקן דומה: אחרי שלוחצים על המקשים הנדרשים כדי לבחור את החיבור ולוחצים על כפתור הצימוד מספר שניות, הנורית מתחילה להבהב ומתחברים בקלות באזור ה-Bluetooth של המחשב או הטלפון/טאבלט.


המקלדת הזו מותאמת לשימוש, לפחות לפי החברה, עם Windows ,macOS ואנדרואיד. כדי לספר למקלדת מהו מערך המקשים שמערכת ההפעלה שאליה מחוברים מכירה, יש שלושה כפתורים ייעודיים שעליהם כתובים השמות של המערכות, וכמו שבוחרים את המכשיר שאליו מתחברים, משתמשים במקש ה-Fn כדי לבחור את מערכת ההפעלה המתאימה.


המקלדת האלחוטית Jbuds Keyboard של JLab.https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... OMPACT-LAYOUT-300x156.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... OMPACT-LAYOUT-768x396.jpg 768w, https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... OMPACT-LAYOUT-290x150.jpg 290w" sizes="(max-width: 806px) 100vw, 806px" />

המקלדת האלחוטית Jbuds Keyboard של JLab. צילום: יח"צ


כמו בכל מקלדת מודרנית, מקשי הפונקציה הם די שימושיים כשהפעילות הנוספת, שבדרך כלל מתחברת גם למערכת ההפעלה, מוצגת בכחול. יש עוד כמה מקשים שצבועים בכחול, וכולם ניתנים לשליטה ולהגדרה מסוימת, באופן עקרוני, באמצעות האפליקציה, שניתן להוריד מאתר החברה. לכשעצמי, לא הצלחתי להפעיל את האפליקציה, אבל זה לא הפריע לי לעבודה.


המקלדת נוחה לשימוש ושקטה מאוד, וזה טוב במיוחד לאלה שאפילו הרעש של מקלדת רגילה עלולה לעצבן אותם ואת סביבתם הקרובה. הבעיה היחידה שבה נתקלתי בשימושיות, וש-Jbuds Keyboard היא לא היחידה שסובלת ממנה, היא שאין שילוב מקשים שמאפשר לעבור שפות באנדרואיד בין עברית לאנגלית. העובדה הזו מקשה עד מאוד על ההקלדה, מאחר שהיא מצריכה לשלוח אצבעות למסך מדי פעם.


עוד אלמנט בולט במקלדת נמצא בצד ימין, וזו גלגלת שמאפשרת לשנות את עוצמת הקול בקלות, כברירת מחדל, ובעת שנמצאים בנגן המדיה להפעיל או להפסיק שיר, או לעבור לשיר הבא או הקודם – באמצעות לחיצות רצופות וקלילות.


Jbuds Keyboard של JLab מגיעה עם סוללה בנפח עבודה של 800 מילי-אמפר לשעה, ועל פי החברה, זה אמור להספיק ל-10 שעות עבודה. הטעינה מבוצעת באמצעות כבל USB מצורף, מה שאומר שבמקרה הצורך אפשר לחבר אותה גם באופן פיזי למחשב.


מה באשר למשקל? קל יחסית לשאת את המקלדת הזו ממקום למקום. היא שוקלת כ-470 גרם בלבד, כולל הסוללה המובנית, והמידות שלה הן צנועות למדי – 368x140x24 מ"מ. גם המחיר יחסית נוח ועומד על 179 שקלים.


המקלדת האלחוטית Jbuds Keyboard של JLab.https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... ne-Connection-300x156.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... ne-Connection-768x396.jpg 768w, https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... ne-Connection-290x150.jpg 290w" sizes="(max-width: 806px) 100vw, 806px" />


הפוסט Jlab Jbuds Keyboard: שלושה מכשירים, מקלדת אחת הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 

 דפדפן עם שיטות נגד זיהוי

ביסודו של דבר חדש antidetect דפדפן עם שיטות antidetect

הבסיס לעבודתה של Ximera הוא עקרונות קריפטוגרפיה המאפשרים בלבול של הדפסים דיגיטליים ומונעים את טביעת הרגל של Ximera.,
מה שהאתרים היו אוספים ומרכיבים מידע על פעילות המבקרים שלהם.

מלבד היתרון הברור של מתן פעילות מקוונת אנונימית ובטוחה, לכימרה יתרונות אחרים:

- ניתן לאחסן נתוני פרופיל בצורה נוחה עבורך. יש בסיס נתונים או מכשיר משלך לבחירה.
- נתונים במכשירים שונים מסונכרנים זה עם זה.
- אפשרות להתאמה ידנית מדויקת למדי-ניתן לשנות פרמטרים של פרוקסי, אזור זמן, מחרוזת זיהוי דפדפן ואחרים.
- גישה ליצירת סביבות עבודה מרובות.
- הגנה על המערכת מפני פריצה בעת הזנת סיסמה שגויה.
- הצפנת נתונים במפתח חד צדדי

דפדפן אנונימי מתאים לשימוש פרטי וארגוני כאחד, עם חלוקת תפקידים בין חברים.
התקן ותהנה מגלישה מוגנת עם אפשרויות נגד זיהוי.

וגם בהחלט להשתמש בתוכנית השותפים שלנו, כדי להשתתף זה מספיק כדי להירשם לחשבון האישי שלך
ולקבל קישור מותאם אישית
הזמן את המשתמשים שלך וקבל 40% מכל תשלום עבור המשתמש שאתה מזמין

לכל משתמש חדש, בעת ההרשמה עם קוד המבצע - 16e11f, אנו מספקים בונוס קבלת פנים!

best-antidetect-browser-2023-shadowbrokers-put-us6m-price-tag-on-new-hoard-of-nsa-hacks

best-antidetect-browser-2023-obama-says-usa-has-worlds-biggest-and-best-cyber-arsenal

השולח דיון
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.