נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  כיצד לבחור את החוג הנכון עבור ילדינו
11/7/2017 1:02

 .


כיצד לבחור את החוג הנכון עבור ילדינו


הורות בעידן הדיגיטלי


.


חוג ריקוד לילדי הגן בחיפהhttps://i0.wp.com/www.kol-haifa.co.il/ ... 8756.png?resize=173%2C300 173w, https://i0.wp.com/www.kol-haifa.co.il/ ... 8756.png?resize=116%2C200 116w, https://i0.wp.com/www.kol-haifa.co.il/ ... 8756.png?resize=231%2C400 231w" sizes="(max-width: 185px) 100vw, 185px" data-recalc-dims="1" />


אנחנו טובעים בעולם דיגיטלי, מוקפים במסכים, ברעש שאינו פוסק. מנסים לעבוד, להתפרנס, למצוא את הקול שלנו, את הדרך. וזה קשה. התבגרנו לעולם שכזה, קיבלנו אותו בהדרגתיות, גדלנו לצד ההתפתחות הטכנולוגית. אך לא כך ילדינו, הם נולדו לעולם שרץ מהר. עולם תחרותי, עולם בו מי שאינו מפוקס, חד ומהיר פשוט נשאר מאחור. לצערנו גם ילדינו חווים זאת בבית הספר.

.


אנחנו כבר כאן, נלחמים. אך מה בנוגע לילדינו? איך ניתן להקל עליהם ולהקנות להם כלים להתמודדות?


מחקרים מוכיחים שלפעילות גופנית השפעה חיובית גדולה על ילדים. תרגילים אינטנסיביים מתונים, מלמדים שליטה עצמית, מגבירים את יכולת המיקוד, את הריכוז, את יכולת השליטה על התגובות ואת תפקודי המוח ובכך משפרים את כישורי המתמטיקה והקריאה.

בנוסף הוכח, שפעילות גופנית מהנה, מטהרת נפשית ורגשית את הגורמים היוצרים הסכי דעת והפרעות הקשב.


על מנת שילדנו יוכלו לרכוש כישורים שכאלו, מומלץ לבחור בחוג שמקנה כלים המלמדים איך להשיג שקט ואיזון על אף שהכול רועש סביב. כלים שישמשו אותם אף כמבוגרים.

.


אלו חוגים מקנים כלים אלו?


אם נשאל את ילדינו אלו חוגים הם רוצים, הבנים יבחרו לרוב בכדורגל והבנות בהיפ הופ. חוגים אלו הם אכן מבדרים, אך מהירים, תזזיתיים והם המשך ישיר לקצב המסחרר בו אנו נמצאים במהלך היום. לכן מומלץ לכוון את ילידנו לחוג שהוא גם מהנה וגם מקנה כלים שמסייעים בשליטה ובפתוח משמעת עצמית.

.


חוגים מומלצים:


חוגי אמנויות לחימה כגון: חוג קרטה, אגרוף תאילנדי, ג'ודו, טאקוונדו, טאי צ'י וחוגים נוספים בעלי אלמנטים של אומנויות לחימה הנשענות על פילוסופיות וערכים אשר דוגלים ביכולת השליטה בגוף, שיפור התודעה והשליטה העצמית.


חוגי מחול כגון: בלט קלאסי ומחול מודרני. חוגים העוסקים בפיתוח ושכלול היכולת הגופנית, היציבה, והקואורדינציה. לצד פיתוח מוסיקלי והנאה מרובה.

השתתפות עקבית בחוג מחול בונה, מחזקת ומעצבת בהדרגתיות את הגוף, מפתחת יציבה נכונה וגמישות. לימוד הבלט דורש ריכוז ושליטה עצמית ואף מלמד איך להיכנס למצב גופני של רגיעה פתיחות וקבלה.


בלט הינו ריקוד מדויק, אסתטי, בעל שפה בין לאומית מדוברת אשר יוצרת חוקיות וזרימה. הבלט מתאפיין בתנועתיות וויזואלית ברורה ומוגדרת. התנועות המוסכמות ממחישות עולם שלם של רגשות, ממש כמו שירה ללא מילים, ובכך מספרות את סיפור המחזה.


הבלט הוא ריקוד קסום המשמש כבסיס יעיל ומקובל בהכשרת רקדנים לכל לימודי המחול.


חשוב לזכור! אל לנו ללכת נגד רצונו של הילד. חוג אמור להיות פעילות מהנה. תפקידנו כהורים לנתב להם את הדרך, לתת להם מספר אפשרויות. להסביר ולפרט, להציג את הדברים נכון וברור. לתת להם הזדמנות לנסות. בכל חוג ניתן לחוות שיעור ניסיון. אך בסופו של דבר, רצוי שהילד הוא זה שיבחר.


.


לואיזה ארנון מזמינה אתכם לבוא ולהתרשם ממבחר ההתמחויות

הנלמדות בסטודיו לבלט ולמחול של חיפה


הכנה לבלט ומשחקי מחול לגיל הרך

בלט קלאסי

בלט מודרני

ברודווי דאנס


החוגים ניתנים בכל הרמות


 


————————–


סטודיו לבלט למחול בהנהלת לואיזה ארנון

050-7263892

dancing-school.co.il


 


חוג ריקוד לילדי הגן בחיפה, בית ספר לבלט בחיפה,בלט לגיל הרך בחיפה, ברודווי דאנס בחיפה, חוג בלט בחיפה, חוג לריקוד בחיפה, חוג מחול בחיפה,חוג ריקוד בחיפה, ילדי חיפה, לימודי בלט בחיפה, לימודי מחול ומשחק בחיפה, מחול לגיל הרך בחיפה, סטודיו לבלט בחיפה, סטודיו למחול בחיפה


הפוסט כיצד לבחור את החוג הנכון עבור ילדינו הופיע ראשון בקול חיפה והסביבה 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.