נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  6,500 מעובדי סמסונג בדרום קוריאה נטשו את פסי הייצור במחאה
9/7 5:34

יותר מ-6,500 עובדי סמסונג אלקטרוניקה עזבו אתמול (ב') את קווי הייצור וערכו עצרת מחאה, שבה הם דרשו העלאה בשכרם, ובכך פתחו בפעולה הגדולה ביותר של עובדים מאורגנים בחצי המאה האחרונה בחברת הענק הדרום קוריאנית.


עובדים ממורמרים ותומכי איגודי עובדים התאספו בגשם שוטף מחוץ לאחד ממתחמי ייצור השבבים הגדולים ביותר של סמסונג מדרום לסיאול. כשסרטים אדומים על כובעיהם, המכריזים על "שביתה מוחלטת" ומעילי גשם שחורים לגופם, הם קראו סיסמאות ושרו שירים באגרופים מונפים. מנהיגי האיגוד מקווים שהמחאה המתוקשרת תוביל לכך שהשביתה של שלושה ימים תשלח מסר לחברה הגדולה ביותר בקוריאה באמצעות שיבוש הייצור באחד ממתקני השבבים המתקדמים ביותר של החברה.


פעולת המחאה תוכננה לאחר שהמשא ומתן על שכר והוספת ימי חופשה קרס בחודש שעבר. פעולה זו מסמלת הסלמה של המחאה, לאחר שביתה של יום אחד בתחילת יוני – הראשונה ב-55 שנות קיומה של סמסונג.


הפעולה חסרת התקדים הזאת בתאגיד הענק עלולה לפגוע בשמו של התאגיד הידוע והעשיר ביותר במדינה – ולעודד תגובות דומות בכל תעשיית הטכנולוגיה. רבים מאלה שהצטרפו למחאה היו עובדי פסי ייצור של שבבים.


מבחינת סמסונג, העיתוי ממש לא מוצלח על רקע הדרישה הגדולה לשבבים לשוק ה-AI הפורח.


"צרות" עם העובדים בסמסונג.https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/06/סמסונג-300x156.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/06/סמסונג-768x396.jpg 768w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/06/סמסונג-290x150.jpg 290w" sizes="(max-width: 806px) 100vw, 806px" />


הפוסט 6,500 מעובדי סמסונג בדרום קוריאה נטשו את פסי הייצור במחאה הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.