נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  וואן טכנולוגיות מבצעת במפעל הפיס פרויקט להטמעת פתרון ERP של פריוריטי
10/6 2:54

חטיבת FBC מקבוצת וואן טכנולוגיות – המתמחה בפתרונות טכנולוגיים ושירותי תוכנה ואינטגרציה – מבצעת פרויקט להטמעת פתרון ERP של פריוריטי במפעל הפיס. הפרויקט שהחל לאחרונה צפוי להסתיים בחודש יוני 2025, וישרת מעל 300 משתמשים בכלל אתרי הארגון.


הפתרון שיוטמע, Priority ERP, יחליף מערכת לגאסי. הוא יספק למפעל הפיס מענה מדויק ומתקדם למטרות הבאות: ניהול פיננסי, ניהול תקציבים, עמלות, תשלומי זכיות, ניהול סוכנים וטכנאי שטח, נדל"ן, לוגיסטיקה ומלאי, ניהול ועדות, תנועות מכירה ממערכות המשחקים ועוד.


מטרות הפרויקט הן ניהול ושיפור תהליכים באופן אינטגרטיבי, הטמעת כלי בקרה משופרים, השגת שקיפות ארגונית ויישום טכנולוגיה מתקדמת, תוך התאמה לדרישות ספציפיות של מפעל הפיס. בפרויקט משולבים כלי בינה מלאכותית, המספקים יכולות אוטומציה למשימות רבות, לצד המלצות למשתמשים ושיפור רמת היעילות והתפוקה.


"התרשמנו מהניסיון העשיר והרמה המקצועית הגבוהה של צוות FBC"


דניאל נחום, סמנכ"ל המחשוב של מפעל הפיס: "פרויקט מאתגר זה ישפר משמעותית את תהליכי העבודה של כלל משתמשי המערכת ויגביר את האינטגרציה בין כל מערכות הארגון. זהו נדבך משמעותי בתהליכי החידוש והשיפור של מערכות המחשוב שמתבצעים בשנים האחרונות בחטיבת המחשוב של מפעל הפיס". 


אורי נסים, מנהל אגף מערכות מידע ניהוליות, חטיבת המחשוב של מפעל הפיס: "החזון של מפעל הפיס הינו לייצר סביבת עבודה עסקית שתומכת בהתפתחות הארגון ועובדיו, באמצעות שיפור תהליכים וניהול מיטבי של משאבי הארגון. חטיבת FBC בוואן טכנולוגיות נבחרה להוביל את הפרויקט, לאחר תהליך מכרזי מקיף ומדויק, בו התרשמנו מהניסיון העשיר והרמה המקצועית הגבוהה של צוות FBC בביצוע פרויקטי ERP. הפרויקט ישפר משמעותית את הפרודוקטיביות בארגון ואת תהליכי העבודה והבקרה".


טל פרנקל, יו"ר ומייסד FBC, חטיבת הפריוריטי של וואן טכנולוגיות: "הפתרון שהוטמע במפעל הפיס מאפשר יתרונות עסקיים משמעותיים, גמישות, תובנות וניהול יעיל של העסק, עם מענה לצרכים משתנים. הפרויקט תוכנן מקצה לקצה ובקפידה, על מנת לענות באופן מקיף על הדרישות הארגוניות של מפעל הפיס ולספק לו מענה חדשני ויצירתי".


עודד סנדלר, מנכ"ל FBC, חטיבת הפריוריטי של וואן טכנולוגיות: "מפעל הפיס מצטרף לשורת ארגונים שבחרו ב-FBC להטמעת פתרון ה-ERP של פריוריטי. הם זכו בפתרון מתקדם, חדשני ואינטואיטיבי, שמותאם לעסק המודרני ולשוק הדינמי ומאפשר יתרון תחרותי".


מעמד החתימה על הסכם הפרויקט. מימין לשמאל: דניאל נחום, סמנכ"ל המחשוב של מפעל הפיס; טל פרנקל, יו"ר FBC; עו"ד בני דרייפוס, מנכ"ל מפעל הפיס.https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/06/תמונה-מחתימת-הסכם-מפעל-הפיס-FBC-300x156.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/06/תמונה-מחתימת-הסכם-מפעל-הפיס-FBC-768x396.jpg 768w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/06/תמונה-מחתימת-הסכם-מפעל-הפיס-FBC-290x150.jpg 290w" sizes="(max-width: 806px) 100vw, 806px" />


הפוסט וואן טכנולוגיות מבצעת במפעל הפיס פרויקט להטמעת פתרון ERP של פריוריטי הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.