נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  שותפי קומוולט מספרים: עידן עומסי, ווי-אנקור
29/5 5:14

שם: עידן עומסי.


תפקיד: CTO בווי-אנקור.


מה מהות השותפות ביניכם לבין קומוולט?

"השותפות בין קומוולט לווי-אנקור מבוססת על מטרה משותפת – לספק את הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות, כדי שיוכלו לנהל ולהגן על המידע שלהם. הסינרגיה נוצרה מתוך הבנה שהצרכים הטכנולוגיים של הלקוחות הם מורכבים ודורשים פתרונות מותאמים אישית.


מוצר הגיבוי של קומוולט נותן מענה מקיף לצרכים של הלקוחות. הוא מאפשר גמישות מירבית, עם יכולת לגבות ולשחזר את המידע מכל מקום ולכל מקום – בין אם זה און-פרם או בעננים הציבוריים. בנוסף, המוצר תומך בגיבוי מגוון רחב ביותר של פלטפורמות וירטואליזציה, אפליקציות ארגוניות ומסדי נתונים. מעל כל זה, הוא מספק מעטפת של פתרונות אבטחה להגנה על המידע – והכול בממשק מרכזי, פשוט ונוח. הלקוחות אוהבים את המוצר, נותנים בנו אמון, גדלים ביחד איתנו – וזה הבסיס לשותפות טובה וארוכת שנים".


ספר על הפעילות המשותפת בשוק הישראלי.

"ווי-אנקור וקומוולט עובדות באופן צמוד לאורך שנים כדי להעלות את רמת המודעות לסכנות האורבות למידע – בין אם זה עקב טעות אנוש ובין אם ממתקפות כופר, שלצערנו הפכו לעניין שבשגרה. ישראל נחשבת לאחת המדינות עם הכמות הגבוהה ביותר של ניסיונות למתקפות כופר ולכן, החשיבות למתן פתרונות עבור השוק הישראלי היא גבוהה. אנחנו מצליחים, בעבודה משותפת, להגיע ללקוחות מכל הסקטורים, ומשנה לשנה כמות הארגונים שמאמצים את הפתרונות של קומוולט גדלה.


https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... ult-4.6-806-1-300x156.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... ult-4.6-806-1-768x396.jpg 768w, https://www.pc.co.il/wp-content/upload ... ult-4.6-806-1-290x150.jpg 290w" sizes="(max-width: 806px) 100vw, 806px" />שני מוצרים שהם חלק מפלטפורמת Commvault Cloud ושזכו להצלחה רבה הם HyperScaleX ו-Metallic Recovery Reserve. הראשון, HyperScaleX, הוא פתרון Immutable Storage מבית קוומולט, שמגן מפני מחיקת והצפנת הגיבויים. הפתרון בנוי על מערכת קבצים ייחודית של קוומולט, שמספקת הגנה על המידע מפני תוקפים, ומציעה ביצועים גבוהים לצמצום זמני הגיבוי והשחזור. השני, Metallic Recovery Reserve, הוא פתרון Immutable Storage של קומוולט בענן, שמנוהל באופן מלא על ידה, מספק עותקים נתיקים מרוחקים (Air Gap), מאפשר התרחבות מהירה ומכיל בתוכו יכולות זיהוי של כופרות. שני הפתרונות מאפשרים ללקוחות לרדת מגיבוי לקלטות ולעבור לפתרון מהיר יותר, עם זמינות, אמינות ופשטות גבוהות יותר".


אילו יתרונות יש ללקוחות בפתרונות של קומוולט?

"אחד היתרונות הבולטים של קומוולט הוא החדשנות. קומוולט היא לא רק תוכנת גיבוי, אלא פלטפורמה רחבה של שירותים לניהול והגנה על המידע. מעבר ליכולת הבסיסית של גיבוי ושחזור, המוצר מכיל זיהוי אנומליות וסריקת איומים בגיבוי, כדי להבטיח גיבויים נקיים, שחזור אוטונומי, על מנת להבטיח התאוששות מהירה מאסון, כלים לעמידה ברגולציות כגון GDPR, יכולות רפליקציה, שימוש בעננים ציבוריים על מנת לשקם תשתית שלמה במהירות גבוהה ובעלות נמוכה, ועוד. יתרון בולט נוסף הוא בממשק הניהול: הממשק נוח ואינטואטיבי עבור הלקוחות, והוא מאפשר להם לנהל את מערך הגיבוי בצורה עצמאית. כחלק מממשק הניהול, קומוולט שילבה יכולות AI מתקדמות, שמאפשרות לקבל תובנות בזמן אמת, לנתח ולזהות שגיאות במהירות, ולבצע פעולות על ידי שימוש בשפה פשוטה, באמצעות שימוש בבינה מלאכותית יוצרת (GenAI)".


לפרטים נוספים ולהרשמה לאירוע לחצו כאן.


עידן עומסי, ה-CTO של ווי-אנקור.https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/05/עידן-עומסי-ווי-אנקור-צילום-אורי-כרמי-300x156.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/05/עידן-עומסי-ווי-אנקור-צילום-אורי-כרמי-768x396.jpg 768w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2024/05/עידן-עומסי-ווי-אנקור-צילום-אורי-כרמי-290x150.jpg 290w" sizes="(max-width: 806px) 100vw, 806px" />


הפוסט שותפי קומוולט מספרים: עידן עומסי, ווי-אנקור הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.