נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  עין שלישית עברה לרווח בחציון השני של 2023 הודות לשיפור הרווח הגולמי
31/3 5:56


מנייתה של חברת עין שלישית, המפתחת מערכות אלקטרואופטיות לרחפנים וכלי טיס, מזנקת בכ-15% לאחר הדוחות הכספיים שפרסמה לשנת 2023 כולה, בה רשמה עלייה בהכנסות וברווח הגולמי.


סך ההכנסות של העין השלישית עלו מ-10.4 מיליון שקל ב-2022 ל-14.8 מיליון שקל ב-2023. העלייה מיוחסת, בין היתר, להזמנה בסך 11.5 מיליון שקל שקיבלה לאחר תחילת מלחמת חרבות ברזל.


עלות ההכנסות ירדה מ-6.3 מיליון שקל ב-2022 ל-5.1 מיליון שקל ב-2023, ,וזאת בשל חתימה על פרויקטים ברווחיות גבוהה וסיום פרויקטים ברווחיות נמוכה. כמו כן החברה ביצעה הליכי התייעלות במהלך השנה של כח אדם וניהול. הוצאות המו"פ קטנו וגם הוצאות המכירה והשיווק ירדו מ-1.1 מיליון שקל ב-2022 ל-557 אלף שקל ב-2023. הירידה מוסברת בעזיבת מנהל המכירות עובדת שהיתה בחופשת לידה ושירות מילואים של מנהל השיווק.


בחציון השני החברה עברה לרווח של 2 מיליון שקל לעומת הפסד של 2.5 מיליון שקל בחציון השני של הקודמת, וזאת בעיקר בשל הגידול ברווח הגולמי. את 2023 כולה סיימה עין שלישית עם קיטון בהפסד ל-501 אלף שקל לעומת הפסד של 8.2 מיליון שקל ב-2022.
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.