נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  בעקבות הורדת הדירוג של מוד’יס בורסת ת”א פתחה את השבוע בירידות שערים
11/2 5:20


בצל הורדת הדירוג של מוד’יס בורסת ת"א חתמה את יום המסחר הראשון של השבוע בירידות שערים במדדים המובילים. מדד ת"א 35 השיל 0.61% בעיקר בהובלה של מניות הבנקים שירדו 1.75%. מדד ת"א 90 ירד 1.21% בהובלה של מדד הנדל"ן שירד 1.89%. מחזור המסחר היה נמוך והסתכם ב- 638.7 מיליון שקל.


גורמים הפעילים בשוק החוב אמרו ל"אתר ספונסר" שהורדת הדירוג די מגולמת באגרות החוב הממשלתיות שנסחרות בדולר בשווקים מעבר לים שרשמו ירידות בתקופה האחרונה, ככל הנראה בשל הציפיות להורדת הדירוג, מנגד, ההודעה ככל הנראה אינה מגולמת בשוק החוב המקומי שלא הגיב בצורה מיוחדת מעבר לעליית התשואות בחו"ל. בתגובה אגרות החוב רשמו ירידות שערים לאורך כל העקום, האגרת השקלית המקבילה ל-10 שנים רשמה ירידה של 0.75%. התל בונד 20 ירד 0.32% והתל בונד 40 השיל 0.22%.


הדולר נסחר באופציות, מעט מתחת ל- 3.70 כשמוקדם יותר הבוקר הוא נסחר מעל רמה זו, העליה אינה דרמתית בטח ביחס לנוכח ההודעה ונראה מחר עם פתיחת שבוע המסחר בעולם ובשווי המט"ח האם הפעילות של הזרים תחליש עוד את השקל.


הכוכבת של היום הייתה חברת זוז פאוור שרשמה זינוק של 49% בעקבות הודעת החברה על משקיעים אשר מעריכים את החברה גבוה בצורה מהותית והיא צפויה להתמזג ע"י SPAC לפי שווי של 60 מיליון דולר.


מניית עשות עלתה 6.2% לאחר ש הודיעה הבוקר על הזמנות בהיקף של 14.2 מיליון דולר מלקוח אמריקאי.


מהמניות הגדולות בשוק נציין את נובה ופריון שחזרו עם פערי ארביטרז’ חיוביים ועלו 6.3% ו-4.5% בהתאמה. מנגדל מניות שיכון ובינוי ואלוני חץ ירדו 5.6% ו-4.8% בהתאמה. נקסט ויז’ן הלוהטת סיימה את יום המסחר בירידות שערים של 3.7%.

האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.