נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  פרטנר נערכת לכניסה לשוק החשמל - חתמה על הסכם עם או.פי.סי
11/2 0:45


קבוצת התקשורת פרטנר נערכת לכניסתה הקרובה לשוק החשמל לצרכנים ביתיים ומשיקה את המותג Partner Power. החברה החלה בשבועות האחרונים בפיילוט בקרב עובדי חברה, לקראת ההשקה הרשמית לציבור הרחב וללקוחותיה, במסגרתה תציע 3 מסלולים: מסלול הנחה קבועה, מסלול יום ומסלול לילה.


פרטנר חתמה היום חוזה התקשרות עם OPC אנרגיה, יצרנית אנרגיה מובילה בתחום החשמל בישראל, לצורך אספקת החשמל לצרכני פרטנר. ההצטרפות לשירות חשמל בתעריף מוזל שתציע פרטנר תהיה פתוחה לכלל אזרחי ישראל בעלי מונה חשמל חכם.


בהתאם להסכם, או.פי.סי תספק חשמל ללקוחות פרטנר בכמויות מירביות ובתנאים שהוגדרו, אשר יתקשרו עם
החברה ופרטנר בהסכם להספקת חשמל מהמספק. פרטנר תהא אחראית לקיים ממשקים מול צרכני החשמל בקשר עם מכר החשמל להם ותהא זכאית למלוא התשלו מים שתגבה בפועל מצרכני החשמל בגין הספקת החשמל. המספק יהא אחראי ל הספקת החשמל וזכאי לתשלום מפרטנר בהתאם לכמות החשמל שיצרכו צרכני החשמל.


ההסכם אינו כולל התחייבות של פרטנר לרכישת כמות מינימלית של חשמל או לצירוף כמות מינימלית של
צרכנים, אך כולל התחייבות של פרטנר שלא לצרף או לספק חשמל לצרכני חשמל ממקור אחר שאינו באמצעות
המספק, כל עוד לא צורפה כמות מסוימת של צרכני חשמל למספק על פי ההסכם. ההסכם קובע כמות מקסימלית של צרכני חשמל ביתיים שניתן לצרף למספק והספק צריכה שעתי מרבי ביחס לצרכנים SMB, אלא אם פרטנר והמספק יסכימו אחרת.


תקופת ההסכם הינה מיום 1 באפריל 2024 ועד ליום 31 במרץ ,2030 בכפוף לנסיבות הקבועות בהסכם המאפשרות לסיימו לפני תום התקופה.


לקוחות פרטנר יוכלו לקבל את כלל שירותי התקשורת שהם צורכים, כמו: אינטרנט סיבים אופטיים, סלולר דור 5 וטלוויזיה – ושירות חשמל, דרך חברה אחת. בהמשך הדרך, פרטנר צפויה להציע גם חבילות משולבות של תקשורת וחשמל.


מי שינהל את Partner Power הוא אילן לדרר, מנהל הפיתוח העסקי בפרטנר.


מנכ"ל קבוצת פרטנר, אבי גבאי: "שמחים לספק לכלל הצרכנים בישראל וללקוחות שלנו דרך נוחה לחיסכון בחשבון החשמל ובאיכות מעולה שנובעת משיתוף הפעולה עם יצרן החשמל המוביל בישראל".


מנכ"ל או.פי.סי אנרגיה, גיורא אלמוגי: "פתיחת שוק החשמל בישראל לתחרות באספקת חשמל ישירות לצרכנים ביתיים מייצרת מנוע צמיחה משמעותי נוסף בשנים הקרובות. ההסכם עם פרטנר יאפשר לנו לממש בצורה יעילה תחום חשוב זה".
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.