נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  בסרט הזה כבר היינו: זוז פאוור נסחרת ב-40 מ’ שקל ורוצה להתמזג לפי 60 מ’ דולר
11/2 0:03


כמה אפשר לכתוב על חלומות שלא יתגשמו? מסתבר שבשוק שלנו תמיד יש מקום. שוב אותו סיפור של חברה ציבורית בבורסה המקומית שנסחרת בשווי של 40 מיליון שקל, אבל נמצאת בדרך למיזוג ל-SPAC בשווי של לא פחות מ... תחזיקו חזק.. 60 מיליון דולר. כן דולר.


מדובר בחברת זוז פאוור שמנייתה מזנקת כעת בשיעור דו ספרתי בבורסה בתל אביב. אם נזרום עם הדיווחים האופטימייים, ונגיד שהחברה מייצרת מטילי זהב - מדוע שהמשקיעים בוול סטריט ישלמו על מה שאפשר לקנות היום בתל אביב בחמישית מחיר? בסביבת החברה מסבירים כי הרוכשים קונים את ה-SPAC כחלק מעסקה ולא את מנייתה של זוז פאוור.


זוז פאוור עדכה הבוקר (א’) כי עד כה נחתמו הסכמי השקעה בהיקף של כ-12 מיליון דולר, במחיר של 10 דולר למניה. החברה והספאק פועלים מתוך כוונה להשלים את עסקת המיזוג בסמוך לסוף הרבעון הראשון של 2024. עוד עדכנה החברה ביחס לאבן הדרך השנייה כי סך ההכנסות המצטבר השתנה ל-10 מיליון דולר על פני 2 רבעונים עוקבים לאחר עמידה באבן הדרך הראשונה במקום 20 מיליון דולר על פני 4 מתוך 5 רבעונים עוקבים.יתר התנאים להשגת אבן הדרך השנייה ללא שינוי. ביחס לאבן הדרך השלישית - סך ההכנסות המצטבר השתנה ל-15 מיליון דולר על פני 2 רבעונים עוקבים לאחר עמידה באבן הדרך השנייה, במקום 30 מיליון דולר על פני 4 מתוך 5 רבעונים עוקבים.יתר התנאים להשגת אבן הדרך השלישית ללא שינוי.


בסרט הזה כבר היינו עם המיזוג של האב סקיורטי ל-SPAC שמכרה שקרים של סייבר שאף אחד לא מבין בשאיפה להתזג לחברת צ’ק פתוח לפי שווי של 10 דולר למניה. גם אז, כמו היום, קיבלנו התחייבויות של משקיעים להזרים את הכסף במועד. כולנו יודעים איך זה נגמר. הפסד צורב למשקיעים, מעילה של המנכ"ל, תביעות שהוגשו נגד החברה, שבינתיים החליפה את שדרת הניהול, ומניה שנסחרת לא ב-10 דולר אלא בכמה סנטים.
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.