נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  עשות אשקלון קיבלה הזמנות בהיקף 14.2 מיליון דולר מלקוח אמריקאי
10/2 22:34


עשות אשקלון, שבשליטת קרן פימי, הודיעה היום (א’) כי קיבלה הזמנות נוספות מחברה אמריקאית בתחום התעופה לאספקת בלעדית של מערכות אלקטרו מכניות מורכבות ומייצבים לניהוג מטוס בהיקף של כ-14.2 מיליון דולר.


מדובר בהזמנות שהתקבלו לכמויות נוספות של המוצרים לאספקה על פני תקופה של כשנתיים. ההזמנות הינן בהתאם להסכם מסגרת עם הלקוח שהינו בתוקף עד לשנת 2027. יתרת היקפו הכספי הצפוי של ההסכם, בתוספת ההזמנות שהתקבלו עומד, נכון למועד הדיווח, על סך של 66.6 מיליון דולר.


נכון למועד דיווח מיידי זה, סך ההיקף הכספי המצטבר של צבר ההזמנות של החברה עומד על סך כולל של
כ-962 מיליון שקל (כולל הזמנות אלו). כמו כן, בנוסף לצבר ההזמנות, סך ההזמנות הצפויות אשר להערכת החברה יש סבירות גבוה כי תהפוכנה בעיקרן למחייבות, הינו סך כולל של כ-619 מיליון שקל וצפויות להתפרס על פני תקופה של כ-12 שנים.


מנכ"ל עשות, אלי דמרי: "במקביל לתמיכה המשמעותית בצרכי צה"ל ומשרד הביטחון, שהתגברו עקב מלחמת "חרבות ברזל", עשות אשקלון ממשיכה להשקיע משאבים רבים לשמירה על שביעות רצון לקוחותיה הבינלאומיים בתחום התעופה ולעמידה באיכות ובמועדי האספקה הנדרשים. כתוצאה מכך, קיבלה החברה הזמנות נוספות מחברה אמריקאית מובילה בתחום התעופה. הזמנה זו מעידה על האמון הגבוה שרוחשים הלקוחות לעשות אשקלון והינה בהתאם לאסטרטגיית החברה להרחבת הפעילות ולמיצוי הפוטנציאל העסקי הגבוה מול הלקוחות הקיימים".
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.