נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  אריקה בי קיור רוצה לאשר ליו”ר ודמני עלות שכר של מיליון שקל לחצי משרה
8/2 6:25


חברת אריקה בי-קיור דיווחה היום (ה’) על זימון אסיפה של בעלי המניות לאישור תנאי כהונה לבכירים, בהם היו"ר יקי ודמני והמנכ"ל רונן גולדשטיין.


עלות השכר של ודמני המוצעת הינה 920 אלף שקל בשנה עבור 50% משרה, וכוללת שכר של 40 אלף שקל בחודש לצד רכב בעלות של 210 אלף שקל והוצאות נלוות.


לרונן גולדשטיין המנכ"ל מוצע לאשר דמי ניהול של 78 אלף שקל בחודש. אם יבחר לקבל את השכר בדרך של משכורת מדובר בשכר של 60 אלף שקל בחודש ברוטו. גולדשטיין יהיה זכרי למענק חתימה של 120 אלף שקל ורכב מסוג טויטה ראב 4 היברידי. בנוסף גולדשטיין יהיה זכאי למענק הסתגלות והחזרי הוצאות. עלות שכר של גולדשטיין תסתכם ב-1.57 מיליון שקל, וכוללת מענק של 540 אלף שקל, דמי ייעוץ וניהול של 922 אלף שקל ואחזקת רכב של 114 אלף שקל.


אריקה בי קיור מנסה לשנות פאזה לאחר חילו, שדרת הניהול לאחר שהמושכות היו בידייים של בעל השליטה מיקי שלוסר, שלפי האשמות של דח"צים לשעבר, ניהל את החברה כמו חנות מכולת. ולהתנהלות זו היו השלכות קשות. לפני כשבועיים נודע כי רשות ני"ע ביקשה מהחברה לתקן את הדוחות הכספיים לאחר שנמצאו אי סדרים שהפכו את ההפסד בשנת 2021 למעשה כרווח - לכתבה המלאה.


כל המנכ"לים שעבדו תחת שלוסר בסופו של דבר עזבו בטריקת דלת במקרה הטוב, ונגררו לתביעות במקרה הרע. אריקה בי קיור נישאה על גלי ההייפ של אחרי הקורונה בימי הכסף הזו, והונפקה בבורסה ב-2021, כאשר כבר אז אמורים היו להדלק נורות אזהרה כאשר בעלי השליטה משפחת שלוסר לקחו 20 מיליון שקל בהנפקה הביתה. מאז החברה רשמה התרסקות מפוארת של מעל 96% מערכה, וחילופי שדרת הניהול לאחר שכל המנהלים התקשו לנהל את החברה תחת ידיו של שלוסר שעזב את כיסא היו"ר לטובת ודמני. כעת, חובת ההוכחה היא על ודמני.
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.