נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  הכשרת היישוב: לאומית שירותי בריאות תיכנס כשותפה במרכז הרפואי בבני מרק
8/2 0:22


הכשרת הישוב, בניהולו של עופר נמרודי, ממשיכה לפתח את פעילותה בתחום הנדל"ן המניב, ועדכנה היום (ה’) על חתימת הסכם עם לאומית שירותי בריאות שתיכנס כשותפה במרכז הרפואי גריאטרי-שיקומי (המר"ג) שבמגדל ה-Medical Center שמקדמת החברה במתחם ה-BBC בבני ברק.


המר"ג צפוי להתפרש על פני 6.5 קומות (עם אופציה להגדלה לקומות נוספות) במגדל ה- Medical Center שבבעלות הכשרת הישוב. תחילת הקמת הפרויקט צפויה בחודשים הקרובים. לאחר השלמת העסקה תחזיק לאומית ב-20% מהחברה שתפעיל את המר"ג, 60% (חלף 66% כיום) יוחזקו על ידי השותף המוביל שיתפעל את המרכז והינו מתמחה ובעל ניסיון בניהול מרכזים גריאטריים, והכשרת הישוב תחזיק ב-20% נוספים (חלף 33% היום).


המר"ג צפוי כאמור להתפרש על פני 6.5 קומות במגדל ה-Medical Center שבבעלות הכשרת הישוב, אשר יוקם בשטח של כ-57 אלף מ"ר ב-20 קומות, כאשר המר"ג יכלול 11 מחלקות אשפוז ובריכה שיקומית-טיפולית. על יתר שטחי הפרויקט מנהלת החברה משאים ומתנים עם שוכרים, בעיקר מתחום הרפואה. מועד סיום הקמת המגדל צפוי לסוף שנת 2026, והחברה צופה NOI של כ-38 עד 43 מיליון שקלים בשנת אכלוס מלאה.


דמי השכירות שישולמו להכשרת הישוב על ידי החברה שתתפעל את המר"ג יעמדו על למעלה ממיליון שקל בחודש, ובסך הכל על כ-13 מיליון שקל בשנה. כמו כן, ניתנה לחברת הפרויקט האופציה להגדלת שטחי ההפעלה של המרכז ב-3 קומות נוספת, אשר יגדיל את דמי השכירות לכ-16 מיליון שקל בשנה. יצוין, כי הכשרת הישוב תחזיק ב-20% מהזכויות חברת הפרויקט, ובכך תהנה גם מהפוטנציאל הטמון בהשבחת השווי שעשויה להיווצר בשנים הבאות מהפעילות בתחום השיקום והגריאטריה, תחום המתאפיין בצמיחה עקבית במהלך השנים.


אירוע החתימה על ההסכם עם לאומית התקיים במעמד בכירי הנהלת הכשרת הישוב בהם מנכ"ל החברה עופר נמרודי, המשנה למנכ"ל שמשון מרפוגל וסמנכ"ל הפיתוח העסקי עודד סתר, בכירי קופת חולים לאומית בהם היו"ר שלמה מור יוסף ומנכ"ל הקופה חיים פרננדס, והשותפים שמובילים את הקמת המר"ג שמואל רייכמן וטל תורג’מן.


מטעם הכשרת הישוב והשותף המוביל ניהלו את המשא ומתן עודד סתר, סמנכ"ל פיתוח עסקי בהכשרת הישוב ומר טל תורג’מן, נציג השותף המוביל, ומטעם לאומית ניהל את המשא ומתן מנכ"ל החברות הבנות, רו"ח אבידן שור. את הכשרת הישוב והשותף המוביל ייצג עורך הדין אלעד שולמן ממשרד ליפא מאיר ושות’, ואת לאומית ייצגו עורכי הדין מיטל לדרמן ואסי מורבצ’יק ממשרד נשיץ ברנדס אמיר ושות’.


קבוצת הכשרת הישוב מקדמת כיום יזום של פרויקטים מניבים נוספים, שהבולט שבהם הוא מגדל יעקב נמרודי (לשעבר בית מעריב) בצומת הרחובות קרליבך-החשמונאים בתל-אביב, לצד פרויקטים ללוגיסטיקה באירופה (באמצעות חברת הבת MLP), וכן שורה של פרויקטים למגורים בפולין ופרויקטי התחדשות עירונית בישראל.
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.