נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  המוסדיים ובעלי השליטה יזרימו 175 מיליון שקל בקיסטון לקראת הנפקה
7/2 21:56


קיסטון , בניהולו של נבות בר, המשקיעה בנכסים בעולם התשתיות, סיימה בהצלחה את שלב המכרז המוסדי להנפקת ההון של החברה. במסגרת המכרז המוסדי, התקבלו התחייבויות בסך של כ-129 מיליון שקל, מגופים מוסדיים מובילים ומשקיעים קיימים אשר הביעו אמון במהלכיה של קיסטון , וביניהם: אלטשולר שחם, מנורה מבטחים , כלל ביטוח , והכשרה ביטוח. בתוספת הסכום שבכוונת חברת הניהול להשקיע בשלב הציבורי (45 מיליון שקל) ההיקף עומד על כ-175 מיליון שקל.


בכוונת החברה לערוך הצעה לציבור במסגרת פרסום דוח הצעת מדף בהיקף הנפקה כולל שיעמוד על כ-204 מיליון שקל, כאשר מחיר היחידה הסופי והיקף ההנפקה הסופיים יקבעו במסגרת ההצעה לציבור.


בין המשקיעים שהתחייבו בהתחייבות מוקדמת נמנית טלפוקס בע"מ (בבעלותם של גיל דויטש ורוני בירם), מבעלי השליטה בחברה, אשר הגישה התחייבות מוקדמת בהיקף של כ-33 מיליון שקל. כאמור, נ.ק. קיסטון בע"מ, חברת הניהול של החברה ומבעלי השליטה בחברה, הודיעה על כוונתה להשתתף במכרז הציבורי בהיקף של כ-45 מיליון שקל.


קיסטון , שנוסדה על ידי רוני בירם (המכהן כיו"ר הדירקטוריון), ד"ר נבות בר (המכהן כמנכ"ל ודירקטור) וד"ר גיל דויטש, הינה חברה ישראלית להשקעה בתשתיות שהוקמה ב- 2019. תחומי ההשקעה של קיסטון כוללים עד כה תחבורה ציבורית - אוטובוסים ותפעול רכבות קלות, תחנות כוח קונבנציונאליות, תחנות כוח מבוססות רוח ושמש, מתקן התפלת מים, תפעול ותחזוקת כבישים, מכירת חשמל באמצעות עמדות טעינה לרכבים חשמליים בספרד, מיזם להקמת מערכת סיבים אופטים.
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.