נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  לא מוותרים על פיצויי נזיקין
4/2 4:29

פיצויים על נזקי גוף קשה להעריך זמן קצר לאחר שהאירוע שבו נפגעתם קורה, משום שלעתים יש השלכות שונות לאירוע כזה שנמשכות גם שנים אחר כך. את הידע הזה יש לעורכי דין שמייצגים אתכם במקרי תביעות נגד חברות ביטוח וגורמים שגרמו לנזק אם בזדון ואם ברשלנות ולכן יש לפנות לייעוץ של מי שמבין בכך. לא תמיד אתם לוקחים בחשבון שתאונה כלשהי שנראית לכם קלה ולא בעייתית בהתחלה עלולה לגרום לכם לנזקי גוף מתמשכים וכרוניים עד כדי פגיעה בכושר העבודה שלכם, ואם לא תתייעצו עם עורך דין לנזקי גוף פשוט לא תדעו מה המחיר ששילמתם וכמה מגיע לכם כפיצוי. לכן, מומלץ לא להגיע לשום הסדר עם חברת ביטוח שמציעה לכם פיצוי לפני שערכתם את כל הבדיקות הנחוצות ולפני שבדקתם עם מומחים האם יש לנזקים אלה מגבלות שהם גרמו לכם. כדי להבין את מצבכם התייעצו עם מומחים בתחום זה במשרד שטיינר את לייבה – משרד עורכי דין וגישור, שמייצגים לקוחות כאלה כבר שנים רבות.


גם רכוש שניזוק מחייב פיצוי


הכספים שהוצאתם על הרכוש שלכם וההנאה שאתם מפיקים ממנו ראויים לפיצוי ולהחזר אם נגרם לכם נזק לרכוש. זאת לא רק עגמת הנפש והפגיעה הקשה שנגרמת בגלל נזקים כלשהם אלא יכול להיות שזה גם מחייב אתכם להשבית את הפעילות בעסק או בבית בגלל נזקים שנגרמו. עורך דין נזקי רכוש יבדוק את המצב שלכם ויעריך את הנזקים אל רק מבחינת תשלומים ותיקונים אלא גם הוצאות נוספות והשלכות נפשיות אם מדובר בנזק כבד שמחייב היערכות מיוחדת לתיקונים וגם שיבושים קשים בשגרת חייכם. פיצויים נאמדים תמיד לא רק במחיר של חפץ אלא גם בערכו בעיניכם ובמה שתרם לחייכם.


להיעזר במומחים לזכויות שלכם


את האינטרסים שלכם אף אחד אחר לא יכול לייצג טוב מכם וממי שמכיר אתכם ואת המקרה שלכם ואלה יכולים להיות רק עורכי דין שמתמחים בכך ויש להם גישה מיוחדת להגנה על זכויות של לקוחות. זה לא רק הכסף שנלחמים להשיג אותו אלא גם התחושה שצדק נעשה ושלמרות הכאב והפגיעה בכם וברכושכם לפחות קיבלתם את סגירת המעגל ואת הפיצויים שמגיעים לכם על כך. שטיינר את לייבה – משרד עורכי דין וגישור מייצגים לקוחות כבר שנים רבות ורואים את עצמם כמי שנלחמים למען זכויות ואינטרסים של לקוחותיהם על מנת להשיג להם מה שמגיע להם ועוזר להם להמשיך הלאה ולהתפרנס בכבוד.


הפוסט לא מוותרים על פיצויי נזיקין הופיע לראשונה ב-מקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפה.האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.