נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  היבט חשוב מבחינה משפטית
10/2 2:56

עו"ד ייפוי כוח מתמשך מתמקד בהיבט קריטי של תכנון משפטי המאפשר לאנשים למנות מישהו שהם סומכים עליו לנהל את ענייניהם למקרה שלא יצליחו לעשות זאת בעצמם. מכשיר משפטי זה חשוב במיוחד כדי להבטיח שענייניו הבריאותיים, הפיננסיים והמשפטיים של אדם יטופלו בהתאם לרצונותיו, אם הוא יאבד כושר עקב מחלה, תאונה או בעיות הקשורות לגיל.


ייפוי כוח מתמשך חורג מיפוי כוח סטנדרטי שכן הוא נשאר בתוקף גם אם מי שעשה אותו (המנהל) מאבד את היכולת השכלית. עורכי דין בתחום זה מדריכים את הלקוחות בתהליך בחירת אדם (או אנשים) מתאימים שישמשו כסוכנו ומבהירים אילו סמכויות ואחריות יהיו לסוכן זה. זה עשוי לכלול החלטות בנושאים פיננסיים, ניהול רכוש, טיפול רפואי ורווחה אישית.


עורכי דין אלו גם מבטיחים כי מסמכי ייפוי הכוח המתמשכים מנוסחים בצורה נכונה כדי לעמוד בדרישות החוק וישקפו במדויק את רצונות הלקוח. הם מעניקים ייעוץ כיצד לבנות את המסמך לשמירה על האינטרסים של הלקוח, לרבות קביעת מגבלות על סמכויות הסוכן והתוויית התנאים שבהם הסמכויות נכנסות לתוקף.


סוגיות משפטיות הקשורות למוסד לביטוח לאומי


עו"ד ביטוח לאומי מתמחה בסוגיות משפטיות הקשורות למוסד לביטוח לאומי, שהוא בדרך כלל המוסד הממשלתי האחראי על תוכניות והטבות לרווחה סוציאלית. עורכי דין אלו מומחים בחוקים ובתקנות המסדירים את הביטוח הלאומי ביטוח לאומי, מתן סיוע מכריע לאנשים אשר מנווטים את המורכבות של קבלת הטבות המגיעות להם במסגרת תוכניות ביטוח לאומי שונות.


עורכי דין בביטוח לאומי מטפלים במגוון תיקים הקשורים לקצבאות כגון נכות, אבטלה, פגיעה בעבודה, פנסיה ותביעות ביטוח לאומי אחרות. הם מציעים ייעוץ משפטי ללקוחות שנמנעו מהם הטבות או העומדים בפני אתגרים בתהליך התביעה. זה כולל סיוע ללקוחות להבין את זכויותיהם וזכויותיהם, כמו גם את הדרישות והנהלים להגשת תביעות או החלטות ערעור.


עורכי דין אלו גם תורמים לייצוג לקוחות בסכסוכים מול המוסד לביטוח לאומי. הם מכינים ומגישים מסמכים משפטיים, אוספים ראיות נחוצות ומציגים תיקים בדיונים או בבית המשפט. הייצוג שלהם חשוב במיוחד במקרים בהם התביעות כרוכות בסוגיות רפואיות, משפטיות או בירוקרטיות מורכבות. לפרטים נוספים בטלפון: 052-6547071


הפוסט היבט חשוב מבחינה משפטית הופיע לראשונה ב-מקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפה.האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.