נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  איגוד ההיי-טק מחבק את משפחות העוטף
19/11 4:24

בשבועות האחרונים גייס איגוד ההיי-טק הישראלי של התאחדות התעשיינים עבור ילדי העוטף עשרות מחשבים ניידים ומכשירי iPAD תרומת אלמול טכנולוגיות לצורך התמיכה והתמודדות עם המצב החדש שבו הם נמצאים.


בסוף השבוע העניקו מאיה שוורץ, מנכ"לית איגוד ההיי-טק של התאחדות התעשיינים, יחד עם מריאן כהן, יו"ר איגוד ההיי-טק, למשפחות מפונים מהעוטף שנמצאות באילת.


"מתחילת המלחמה אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת להירתם מההיבט של החזית הטכנולוגית", אמר כהן. "במאמץ זה התגייסנו למען משפחות רבות שנאלצו לעזוב את הבתים, וכעת ילדיהם יוכלו להשתלב עם מערכת חינוך שפועלת מרחוק ולהתחבר לחיים יותר מוכרים ומסגרות שגרתיות בתוך המציאות המורכבת של ימינו".


"אנו מחויבים לשתי משימות עיקריות בעורף", ציינה שוורץ. "ראשית, חיזוק הכלכלה והרציפות העסקית. אנחנו חייבים לשמר את מה שבנינו פה במשך 75 שנים – ההיי-טק, החברות, הלקוחות, היחסים הכלכליים עם מדינות בחו"ל. כל אלו חייבים להישמר ואנו עושים ונמשיך לעשות ככל שביכולתנו לבצע זאת. הדבר השני הוא תמיכה במשפחות הנפגעים והמפונים, תוך העלאת המורל. וזאת בייחוד כשמיטב בנינו ובנותינו נלחמים לטובת מדינת ישראל. אנו חייבים לשמור על מורל גבוה, כך נוכל לתת להם כח לנצח".


סשה קדישביץ, מנכ"ל אלמול טכנולוגיות: "משפחת אל מול גאה לתמוך במשפחות המפונים, ואין ספק כי תמשיך להוות כתף תומכת עבורם גם בהמשך".


מאיה שוורץ ומריאן כהן מאיגוד ההיי-טק של התאחדות התעשיינים מעניקים מחשבים ומכשירי IPad לילדי העוטף המפונים.https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2023/11/מחבק-איגוד-ההייטק-300x156.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2023/11/מחבק-איגוד-ההייטק-768x398.jpg 768w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2023/11/מחבק-איגוד-ההייטק-290x150.jpg 290w" sizes="(max-width: 806px) 100vw, 806px" />


הפוסט איגוד ההיי-טק מחבק את משפחות העוטף הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.