נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  קאליידו מטמיעה חמ"ל דמוגרפי לרשויות המקומיות ללא עלות
19/11 5:08

קאליידו, חברה בת של בינת תקשורת מחשבים, מציעה בימים אלה לרשויות מקומיות להטמיע את מערכת תמר – חמ"ל דמוגרפי, ללא עלות. לפרויקט שותפים מתנדבים מגליל טכני.


המערכת נועדה לנטר ולנהל אוכלוסיות, ומסייעת לרשויות המקומיות לקבל תמונה עדכנית על מצב התושבים ביישוב, כמו גם על מפונים מיישובי הדרום והצפון שפונו אליהן. היא משקפת מידע על נוכחות התושבים ביישוב, וכן על הצרכים המיוחדים שלהם בעת אירוע. המידע מוזרם למערכת מהתושבים ומזרימה אותו אליהם, דרך ווטסאפ. הנתונים שמגיעים אל לוח הבקרה מספקים למקבלי ההחלטות תצוגה גיאוגרפית על גבי מפת האזור הנבחר, הכוונת כוחות הביטחון לנקודת ציון מסוימת, ומידע נוסף על צרכי התושבים והמתנדבים.


מנכ"ל קאליידו, יודי בר און, מסר כי "שלב הפיילוט של תמר – חמ"ל דמוגרפי הושלם, וכעת היא נמצאת בשימוש בחמישה ישובים בדרום הארץ. תהליך ההצטרפות למערכת פשוט, והיא פתוחה בחינם לכל רשות".


 


יודי בר און, מנכ"ל קאליידו.https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2023/11/יודי-בר-און-מנכ״ל-Kaleidoo_קרדיט_-יחצ-בינת_-300x156.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2023/11/יודי-בר-און-מנכ״ל-Kaleidoo_קרדיט_-יחצ-בינת_-768x396.jpg 768w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2023/11/יודי-בר-און-מנכ״ל-Kaleidoo_קרדיט_-יחצ-בינת_-290x150.jpg 290w" sizes="(max-width: 806px) 100vw, 806px" />


הפוסט קאליידו מטמיעה חמ"ל דמוגרפי לרשויות המקומיות ללא עלות הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.