נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  טאבולה תשלם קנס של חמישה מיליון שקלים בשל התנהלותה בניסיון המיזוג עם אאוטבריין
30/3 1:45

רשות התחרות פרסמה אתמול (ב')  להערות הציבור צו מוסכם שעליו חתמה חברת טאבולה, ובמסגרתו תשלם החברה חמישה מיליון שקלים לאוצר המדינה, זאת בשל התנהלותה בנושא ניסיון המיזוג עם אאוטבריין.


כזכור, בחודש אוקטובר פרסמו החברות את כוונתן להתמזג, ובהתאם לכך הגישו החברות ביום 10.10.2019 הודעת מיזוג לאישור רשות התחרות.


במהלך הבדיקה קיימה הרשות שיחות עם אתרי אינטרנט שונים, שהם לקוחותיהן העיקריים של טטבולה ואאוטבריין בישראל. בין השאר, קיימה הרשות שיחות עם נציגי ynet, ובשיחות אלו הביעה ynet התנגדות למיזוג. בחודש אוגוסט 2020 התקבל ברשות מכתב מטעם ynet התומך במיזוג.


בעקבות בדיקה שערכה הרשות התברר, כי טאבולה הייתה מעורבת בייזום ובניסוח המכתב, וכי הוא נשלח לרשות בתיאום איתה ולאחר שאישרה את נוסחו. מעורבות זו לא הובאה לידיעת רשות התחרות.


על רקע דברים אלו פתחה הרשות בחקירה פלילית כנגד טבולה וכנגד  ynet.


חודש לאחר מכן, בספטמבר 2020, התפוצצה עסקת המיזוג, כנראה גם על רקע חקירת רשות התחרות.


הצו המוסכם נעשה בעקבות חקירה זו, ובמסגרתו תשלם טאבולה, כאמור, סך של חמישה מיליון שקלים לאוצר המדינה.


לדברי מ"מ הממונה על התחרות, מיכל כהן: "על צדדים המגישים בקשת מיזוג להביא בפני הרשות מידע נכון, מלא ועדכני. הסתרת מעורבותה של חברה מתמזגת במידע שמועבר לרשות פוגעת בהליך הבדיקה של הממונה וביכולתה לקבל החלטות נכונות בבקשות המובאות בפניה"


הצו המוסכם מפורסם כעת להערות הציבור למשך 30 יום, ובכפוף לשמיעת ושקילת ההערות הוא יוגש לאישור בית הדין לתחרות.


אדם סינגולדה, מייסד ומנכ"ל טאבולה. צילום: יח"צhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... 5/08/adam.600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


הפוסט טאבולה תשלם קנס של חמישה מיליון שקלים בשל התנהלותה בניסיון המיזוג עם אאוטבריין הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.