נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  כפר הנוער נווה עמיאל לנוער נושר – לא נותנים להם ליפול!
23/11/2020 6:46


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/נוה-עמיאל5-300x225.jpeg 300w" sizes="(max-width: 640px) 100vw, 640px" />
צילום: נוה עמיאל

על אף המאמצים הרבים, כפר הנוער נווה עמיאל יוצא לקמפיין מימון המונים לאחר שנקלע למצוקה תקציבית המקשה מאד על הפעלת תכניות שיקום והעצמה, עד כדי סכנת סגירה של חלק מהן.


כולנו חווים את התקופה הקשה הזו, אך לחלק מבני הנוער היא קשה ומאתגרת אף יותר. 


יותר בני נוער מכל רחבי הארץ, מוצאים את עצמם מסתובבים ברחובות חסרי מעש, באין מסגרות חינוך פורמליות ולא פורמליות ומפאת קושי וחוסר בתמיכה משפחתית. בני הנוער הללו מגיעים למצבי קצה, שימוש בסמים או אלכוהול, אלימות מתגברת, מעבר בין מעצר למעצר ואפילו חיים ברחוב.


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/נוה-עמיאל4-300x225.jpeg 300w" sizes="(max-width: 640px) 100vw, 640px" />
צילום: נוה עמיאל
“באתי לפה עם הרבה חששות, אחרי שהייתי ברחוב ואחרי שנפתח לי גם תיק. לא סמכתי על אף אחד”. מספר בוגר הכפר יעקב משעני ומוסיף, “הייתי עם כובע על הראש כל היום, לא מדבר עם אף אחד. המפגש עם הסוסים היה המקום שממנו בעצם התחלתי לפרוח. דרך העבודה עם הסוסים באורווה למדתי איך להתקדם ולהצליח גם בדברים אחרים”.


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/נוה-עמיאל3-300x225.jpeg 300w" sizes="(max-width: 640px) 100vw, 640px" />
צילום: נוה עמיאל
ינון אטיאס, גם הוא בוגר של הכפר, אומר “הגעתי לפה ילד מעשן, ילד שעושה שטויות, לא רוצה ללמוד, לא רוצה כלום. בכפר עשיתי שינוי, הפסקתי לעשן, למדתי טוב ועשיתי ספורט. התמקצעתי ברכיבה על אופניים והגעתי להישגים. הכל בזכות הצוות והתכניות של הכפר”.

בימים אלו יוצא כפר הנוער לקמפיין מימון המונים כדי למנוע את סגירת תכניות השיקום וההעצמה הייחודיות שלו, ביניהן רכיבה מקצועית על סוסים, השתתפות בנבחרת רכיבת אופניים, פוצ’יוולי, מוזיקה, מיומנויות שטח, תכנית מנהיגות ועוד.


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/נוה-עמיאל2-300x221.jpeg 300w" sizes="(max-width: 652px) 100vw, 652px" />
צילום: נוה עמיאל
“כפר הנוער נווה עמיאל זה כפר נוער חינוכי טיפולי שתפקידו בעולם לתת מענה. מכל הלב”. אומר עדיאל בר שלום מנהל הכפר, ומוסיף, “לכל נער שמגיע לכאן, יש את הכישורים, החוזקות, העוצמות והצרכים שלו. ואנחנו רוצים לתת מענה לכל נער, בדיוק לפי מה שמתאים לו, נכון לו ומדויק לו”.  

“גם בנו הקורונה פגעה מבחינה כלכלית ואנחנו זקוקים לסיוע. בשביל להצליח לתת לנערים את המענה המיטבי ולתת להם את כל מה שהם צריכים כדי לעוף רחוק, לפרוש כנפיים ולהצליח, אנחנו צריכים את העזרה של הציבור. אנו מזמינים את הציבור להצטרף למשפחת נוה עמיאל, לתרום כל אחד כפי יכולתו ולעזור לנו לבנות עתיד מהלב”.

לתרומה דרך JGive >>


https://bit.ly/3nKOzLV


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/נוה-עמיאל1-300x200.jpeg 300w" sizes="(max-width: 720px) 100vw, 720px" />
צילום: נוה עמיאלהפוסט כפר הנוער נווה עמיאל לנוער נושר – לא נותנים להם ליפול! הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.