נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  השנה אירועי האזרח הוותיק ימשכו לאורך כל השנה
12/11/2020 6:38

במסגרת ההגבלות המועצה נערכה בפורמט שונה שמתאים לזום – סדרת הרצאות וסדנאות במרחק לחיצת כפתור – רק להירשם.


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/אירוע-ראשון-של-אזרחים-ותיקים-300x225.jpeg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/אירוע-ראשון-של-אזרחים-ותיקים-768x576.jpeg 768w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
אירוע ראשון של אזרחים ותיקים. קרדיט דוברות קרית טבעון

אירועי  האזרחים הוותיקים בקרית טבעון שנת 2020 ימשכו לאורך כל השנה. 


האירוע הראשון כבר נערך השבוע במרכז שלהב”ת כאשר אל רוב האירועים ניתן להצטרף מהבית דרך הזום בהם  שלל הרצאות וסדנאות מעשירות ומעניינות הן לאזרחים הוותיקים והן לבני המשפחה המטפלים.


זאת ועוד, במסגרת אירועי חודש האזרח הוותיק יוקרנו בהקרנה מיוחדת ומוקדמת ארבעת פרקי הסדרה “למי קראת זקן” בבימויו של יואב שמיר. הסדרה בת 4 פרקים, הופקה עבור ערוץ 13 ומוגשת על ידי השחקן גברי בנאי. בכל פרק פוגשים הצופים זקנים מרתקים שהחליטו בגיל השלישי למצות את החיים עד תום (בכל יום ראשון החל מה-15.11 בשעה 18:00 ויש להירשם מראש). את כל התכנים, הקישורים לסדנאות ולהרצאות ניתן למצוא באתר המועצה תחת לשונית “אירועים” כמו כן, באתר שלהב”ת עד הבית: https://shalhevet-online.org.il


חשוב לציין כי אירועי  האזרח הוותיק בקרית טבעון הם  רק חלק ממגוון רחב של מהלכים שנעשו לאחרונה  לטובת האוכלוסייה הוותיקה ביישוב. המועצה חיזקה  את שיתוף הפעולה  עם עמותת שלהב”ת תוך העמקה והרחבת צירי הפעולה  לשיפור השרות והתמודדות יעילה עם מגבלות הקורונה.


עמותת שלהב”ת ממשיכה לעבוד בשיא המרץ פיזית ובזום. הקהילה התומכת מציעה סל שירותים גמיש, מרכז היום ומועדון המפגש פעילים ובשלהב”ת נפתחו מספר חוגים בהם משתתפים עד 10 אנשים בקבוצה: מועדון בריאות וכושר, ציור, ויטראז’, מיינדפולנס, יוגה קוריאנית, הליכה נורדית, גרמנית, ערבית ועוד. 


מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים תמי בן חמו: “”אני שמחה על ההיצע הרחב והמגוון העשיר שהצלחנו להביא  לאזרחיות ולאזרחים הוותיקים בקרית טבעון למרות הקשיים שהציבה בפנינו  מגפת הקורונה. 


מקווה שכל אחד מהתושבים הוותיקים ימצא את הפעילות המתאימה לו ותודה לצוות המארגן  שפעל במרץ על מנת להפיק  תכנית מגוונת, עשירה ואפשרית”.


הפוסט השנה אירועי האזרח הוותיק ימשכו לאורך כל השנה הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.