נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  צו השעה באצטדיון סמי עופר בחיפה – הצוערים החדשים בהכרות עם השלטון המקומי
5/11/2020 0:20

הקורונה מגלגלת את הצוערים לשלטון המקומי למקומות מפתיעים.


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/סמינר-1-300x135.jpeg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/סמינר-1-768x345.jpeg 768w" sizes="(max-width: 854px) 100vw, 854px" />
קרדיט – יח”צ שותפויות רוטשילד

השבוע נפגשו באצטדיון סמי עופר בחיפה עשרות צוערים חדשים שהחלו את דרכם בשירות הציבורי, משתתפי תוכניות הצוערים לשלטון מקומי ואסטרטגיה ותכנון אורבני של משרד הפנים ושותפויות אדמונד דה רוטשילד .


תקופת הקורונה יצרה אתגרים עבור כולם, ועבור מי שנמצאים במסלולי לימודים והכשרה היא גם יצרה ריחוק חברתי והסתגלות למצב החדש ולמידה מרחוק בעיקר כתכנית הכשרה, שמטרתה לבנות רשת עתודות של משרתי ציבור ולהכיר מקרוב את השטח, החלטנו שלא מוותרים על המפגש, בהתאם להנחיות כמובן!


ברגע שהנהלים החדשים אפשרו זאת חזרו הצוערים להיפגש בקפסולות ובמרחבים פתוחים כדוגמת אצטדיון הכדורגל, שלצערנו לא בשימוש הטבעי שלו עכשיו.


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/סמינר-4-300x169.jpeg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/סמינר-4-768x432.jpeg 768w" sizes="(max-width: 853px) 100vw, 853px" />
קרדיט – יח”צ שותפויות רוטשילד

במהלך הסמינר דנו הצוערים בתפקידם העתידי בבניית ישראל כחברה ראויה המונהגת על ידי משרתי ציבור מוסריים, מקצועיים ואמיצים, הפועלים בממלכתיות ובאחריות בשליחות הציבור.


במהלך המפגש אירחו את הזמר והיוצר דני רובס, שהעביר סדנא אומן ייחודית ומעשירה וחשף עולמו כיוצר אמן ועוסק עצמאי שבא מעולם התרבות הסגור כבר מעל ל- 250 ימים. זו הזדמנות להיות יצירתיים, להנות בכל זאת ולמרות הכל מתרבות ולחבר בין שירות ציבורי איכותי, תרבות, ספורט ושליחות. בתקווה שהחיבורים החשובים והטובים הללו שאתגרי הקורונה מזמנים יישארו איתנו גם אחריה.


הפוסט צו השעה באצטדיון סמי עופר בחיפה – הצוערים החדשים בהכרות עם השלטון המקומי הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.