נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  עושים שמח בשכונות מזרח חיפה
9/11/2020 0:06

עשרות תושבי מזרח חיפה חגגו בשבוע שעבר בשירת מרפסות שהוביל מתנ”ס נווה יוסף מבית החברה למתנ”סים הארצית. בשעות אחר הצהריים אפשר היה לשמוע את השירה, הריקודים והשמחה עולה מהבניינים כשמשאית השמחה של נתנאל בטש החלה לנסוע בין רחובות שכונת נווה יוסף, מביאה עימה אווירת שמחה וכיף עד לבית התושבים. אל המשאית התלוו נאמני הקורונה שהקפידו על שמירת הסדר ומניעת התקהלות. התושבים התרגשו ופרגנו על שמירת המורל הגבוה בשכונה “כל הכבוד על היוזמה המבורכת שעושה שמח על הלב בתקופה לא קלה”.


לינק לסרטון משירת המרפסות: https://www.facebook.com/393132777509291/posts/1788611511294737


https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/צילום-עטרה-כהן.-300x169.jpeg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/צילום-עטרה-כהן.-768x433.jpeg 768w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/צילום-עטרה-כהן..jpeg 1600w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
קרדיט: עטרה כהן, מתנ”ס נווה יוסף מבית החברה למתנ”סים הארצית

https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/11/צילום-עטרה-כהן-139x300.jpeg 139w" sizes="(max-width: 473px) 100vw, 473px" />
קרדיט: עטרה כהן, מתנ”ס נווה יוסף מבית החברה למתנ”סים הארצית

הפוסט עושים שמח בשכונות מזרח חיפה הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.