נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  בבית האבות הספרדי ציינו את יום האחות הבינלאומי
17/5 1:21

ההנהלה והצוות לאחיות ולאחים: אנו מצדיעים לכם על עבודתכם המסורה כל השנה ובמיוחד בצל משבר הקורונה


בבית האבות הספרדי ציינו את יום האחות הבינלאומיhttps://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/יום-האחות-הבינלאומי-2-300x225.jpg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/יום-האחות-הבינלאומי-2-768x576.jpg 768w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/יום-האחות-הבינלאומי-2-1024x768.jpg 1024w" sizes="(max-width: 1600px) 100vw, 1600px" /> בבית האבות הספרדי ציינו את יום האחות הבינלאומיhttps://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/יום-האחות-הבינלאומי-300x225.jpg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/יום-האחות-הבינלאומי-768x576.jpg 768w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/יום-האחות-הבינלאומי-1024x768.jpg 1024w" sizes="(max-width: 1600px) 100vw, 1600px" />


יום האחות הבינלאומי, צוין  בבית האבות של העדה היהודית הספרדית בחיפה, בחלוקת שי ובהבעת תודה והערכה לצוות המסור והמיומן של אחים ואחיות , העובדים בבית האבות מהגדולים בישראל.


טניה אלשטיין מנהלת הסיעוד, אנט ואן דר לינדן מנהלת משאבי אנוש, היבה לאון מפקחת קלינית , טניה סבסטיאנוב אחראית תרבות, עברו ביום האחות בכל מחלקות בית האבות וברכו באופן אישי את כל האחיות והאחים, העובדים במקום במשמרות יום ולילה בכל ימות השבוע.


שנת 2020  הוכרזה על ידי ארגון הבריאות העולמי כשנת האחים והאחיות הבינלאומית – “Nursing the World to Health”.


יחד עם השי נמסר לכל אחת ואחד מצוותי האחיות והאחים מכתב מהנהלת בית האבות ובו נאמר: זהו כבוד גדול לנו,  הנהלת וצוות בית האבות  לברך אתכן/ם האחיות והאחים ביום מיוחד זה המציין את האח/ות הבינלאומי. במיוחד בשנה זו, עבודתכן/ם בצל נגיף הקורונה וההתמודדות עם השלכות הנובעות מכך, ראויה לשבח ועל כך אנו מצדיעים לכם”.


עוד נכתב “אנו מוקירים תודה על הטיפול המקצועי ועל עבודתכם הנעשית מתוך אנושיות, נאמנות, מסירות ואכפתיות. שתמשיכו להגיע לעבודה עם חיוך ותעניקו את הטיפול האיכותי ביותר לדיירנו”.


הפוסט בבית האבות הספרדי ציינו את יום האחות הבינלאומי הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.