נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  שירותי בריאות כללית הטמיעה Teams של מיקרוסופט
22/5 1:00

משה שדה, סמנכ''ל וראש חטיבת מערכות מידע ודיגיטל בשירותי בריאות כללית. צילום: יניב פארhttps://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2020/03/sade-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


שירותי בריאות כללית הטמיעה את Teams ואת Windows Virtual Desktop, שתי פלטפורמות מאובטחות של מיקרוסופט, המשמשות לתקשורת רציפה בין 40,000 משתמשי הכללית, בהם צוותים רפואיים במרפאות הקהילה, בבתי החולים ובהנהלת הארגון. הפרויקט ארך כשבועיים, והיקפו הכספי, שלא נמסר לפרסום, מוערך במיליוני שקלים. את הפרויקט ניהל ערן יונה, מוביל תחום הענן בכללית, והוא נעשה בשיתוף קלאודאדג' (Cloudedge).


הפרויקט נועד לתת מענה למשבר הקורונה ולהבטחת ההמשכיות העסקית, על מנת לאפשר כלי עבודה יעיל בין העובדים ולטובת המשך מתן טיפול רפואי ומקצועי.


Teams הינה פלטפורמה המהווה ממשק אחד לכל סוג התקשרות: טקסט, קול, שיחות וידאו, ניהול יומן פגישות, תוספים ואפליקציות צד ג', ביצוע סקרים ועוד. הפלטפורמה מאחדת אנשים לקבוצות עבודה בסביבת העבודה. ניתן לקיים פגישות ושיתוף פעולה בלא תלות במיקום של העובדים, בבית או במשרד, בכל מערכות ההפעלה, טלפונים חכמים ומחשבים.


על מנת לאפשר עבודה מרחוק וגישה למערכות הארגון, הוטמעה גם  Windows Virtual Desktop. מדובר במערכת תחנות קצה של משתמשים, הנמצאת בענן ומעניקה מענה לצורך להיות זמינים בכל עת. הפתרון מאפשר פריסה מהירה של תחנות עבודה לעובדים מהבית, עם כלל היכולות שיש בתחנות מקומיות פיזיות. המידע הארגוני עובר בצורה מאובטחת, תוך חילופי מידע ונתונים בין המשתמשים.


לטובת היבטי אבטחת המידע, על מנת למנוע כניסה לא מורשית לוועידות, דליפת מידע ועוד, נערכה אינטגרציה עם מערכת ניהול הזהויות הראשית של הארגון. בנוסף, הותקנו מערכות אנליטיקה (POWER BI), המנטרות ומנתחות את השימוש בפתרונות בזמן אמת.


לדברי משה שדה, סמנכ"ל וראש חטיבת מערכות מידע ודיגיטל בשירותי בריאות כללית, "אנו מעניקים שירותים רפואיים ל-4.6  מיליון לקוחות ורואים חשיבות רבה בכל הקשור לחדשנות ולהרחבת הכלים הדיגיטליים. אנו מאמצים כדרך שגרה שינויים וטכנולוגיות רפואיות לטובת שדרוג השירות החיצוני והפנימי בארגון. אפליקציית Teams, שנכנסה לשימוש פנים ארגוני, מבטיחה שמירה רציפה ומאובטחת של התקשורת בקרב העובדים והצוותים של הכללית, הפרוסים בכל רחבי הארץ ב-1,500 מרפאות וב-14 בתי חולים, בלא חשש מהפרות אבטחה ותוך הגנה על המידע הרפואי הפרטי הרגיש."


הפוסט שירותי בריאות כללית הטמיעה Teams של מיקרוסופט הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.