נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  אקווה סקיוריטי השלימה סבב גיוס רביעי של 30 מיליון דולר
22/5 0:00

מימין: דרור דוידוף ואמיר ג'רבי, מקימי אקווה סקיוריטי. צילום: ג'ורג' דיסאריוhttps://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2020/05/דרור-דוידוף-ואמיר-גרבי-צילום-גורג-דיסאריו-300x210.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2020/05/דרור-דוידוף-ואמיר-גרבי-צילום-גורג-דיסאריו-600x420.jpg 600w" sizes="(max-width: 601px) 100vw, 601px" />


חברת אבטחת המידע אקווה סקיוריטי (Aqua Security) הודיעה על השלמת סבב גיוס רביעי בסך כולל של  30 מיליון דולר, בהובלת  ובהשתתפות המשקיעים הקיימים של אקווה – Insight Partners, Lightspeed Ventures Partners ו-TLV Partners. ההשקעה הנוכחית מביאה את סך הגיוסים של אקווה ליותר מ-130 מיליון דולר.


"אקווה הראתה הישגים מרשימים בבניית בסיס הלקוחות שלה ובביסוס מעמדה כמובילת שוק באבטחת יישומי cloud native בסביבות ענן", אמר האנטר סומרוויל, שותף כללי ב-Greenspring Associates. "אפילו בסביבה העסקית המאתגרת כיום, החברה הציגה צמיחה חזקה בהכנסות ואת היכולת להציג מוצרים חדשים, המבדלים את ההיצע שלה ממתחריה. כאשר ארגונים ממשיכים לבצע הגירה אגרסיבית לענן, אנו רואים שאקווה ממוצבת היטב כדי ליהנות מכך וכדי לתמוך בטרספורמציה הזאת".


סבב ההשקעה מגיע לאחר צמיחה דרמטית של אקווה במהלך החודשים האחרונים, כולל השקת מוצרים חדשים וחדשניים. במהלך 12 החודשים האחרונים אקווה יותר מהכפילה את היקף ההכנסות ואת מספר העובדים, ויותר מ-400 חברות במגזרי הפיננסים, האנרגיה, החלל והתעופה, האינטרנט, המדיה, התיירות, הקמעונות, הפארמה ושירותי האירוח עושים שימוש בפתרונות אבטחת הנייטיב לענן של החברה.


"אנו רואים כי לקוחות ממשיכים לנוע אל עבר אימוץ טכנולוגיות cloud native, ולעיתים קרובות מאיצים את יישום הטכנולוגיות כדרך לקדם את הגמישות שלהם בזמנים בלתי צפויים שכאלה", אמר דרור דווידוף, מנכ"ל ומייסד שותף באקווה. "אבטחה היא עדיין גורם מכריע ביישום הטכנולוגיות הללו, ובאמצעות ההשקעה החדשה והמשמעותית מצד Greenspring Associates אני חש ביטחון ביכולת שלנו להוסיף ולחדש לרוחב מערך הפתרונות שלנו ולשמר את היתרון התחרותי שעבדנו קשה כדי לייצרו".


הפוסט אקווה סקיוריטי השלימה סבב גיוס רביעי של 30 מיליון דולר הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.