נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  מטיס IT הטמיעה אפליקציה מבית נגבסופט לעובדי שטח של לומוס גלובל
20/5 2:09

נגבסופטhttps://www.pc.co.il/wp-content/upload ... 04/logo_v7600-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


מטיס IT, המתמחה בהטמעה של אפליקציות לאנשי שטח על גבי מכשירים ניידים - סמארטפונים, טאבלטים ומסופונים קוראי ברקוד, השלימה באחרונה פרויקט להטמעת מערכת ניהול מלאי וטכנאי מעבדה של נגבסופט בלומוס גלובל. היקף הפרויקט נאמד ב-400 אלף שקלים.


לומוס גלובל משווקת ומפיצה פתרון להפקת אנרגיה סולרית בעזרת מערכת קומפקטית ניידת ליצירת אנרגיית חשמל, פרי פיתוחה של לומוס ישראל. כך, היא יכולה לספק חשמל ליותר ממיליארד וחצי בני אדם בעולם השלישי, בעיקר באפריקה ובאסיה, שאינם מחוברים כיום לרשת החשמל או לרשתות תקשורת. המערכת של החברה בנויה מקולט סולרי שמוצב על גג הבית או הבקתה, ומיחידת כוח המקבלת את האנרגיה מהפאנל ומספקת חשמל לתאורה ולמטענים של טלפונים סלולריים.


במסגרת הפרויקט הטמיעה מטיס את המערכת אצל מאות משתמשים בעשרות אתרים הפזורים במערב אפריקה, תוך התחשבות בתנאי קליטה סלולרית משתנים, נפח פעילות גדל ושימת דגש על ניהול הנכסים והציוד של החברה ברמה הסיריאלית.


[caption id="attachment_316080" align="alignnone" width="600"]תושבים במערב אפריקה צופים בתיעוד של ביצוע הפרויקט. צילום: יח"צ תושבים במערב אפריקה צופים בטלוויזיה באמצעות חשמל המופק מאנרגיה סולרית, על בסיס הטכנולוגיה של לומוס. צילום: יח"צ[/caption]


לבצע את העבודה דרך הסלולר - גם כשאין קליטה


שרי ברוש רכב, מנכ"לית לומוס ישראל, אמרה כי "מדובר בפרויקט חשוב מאוד ללומוס גלובל, שכן האתגר שעמדנו בפניו היה לנהל מערכת תפעולית הכוללת ניהול מעבדות שירות לצד ניהול ציוד ומלאי. מדובר במאות אנשי שטח שהסמארטפון הוא כלי העבודה המרכזי שלהם".


"דרישתנו הייתה שעובדים אלה יוכלו לתפקד באמצעות סמארטפונים גם כאשר אין קליטה סלולרית, וכמובן באמצעות אפליקציה נוחה וידידותית, שלא תדרוש זמן לימוד או הכשרה משמעותית על מנת להשתמש בה. בדקנו מספר תוכנות מובייל מהארץ וממקומות אחרים בעולם, ובחרנו במטיס ובנגבסופט", אמרה.


ברוש רכב ציינה כי "מטיס אפיינה עבורנו את הפתרון על בסיס האפליקציה של נגבסופט ודרכה אנחנו מנהלים כיום את המלאי, שפזור במדינות שונות, במערכת אינטגרטיבית אחת, כאשר כל המידע מהמכשירים הניידים מתרכז בצורה אינטגרטיבית למערכת ה-ERP פריוריטי. כתוצאה מההטמעה, אנשי השטח מדווחים דרך המכשירים הניידים, והמנהלים מקבלים נתונים מדויקים ובזמן אמת, ללא צורך בניירת ותוך חסכון אדיר בזמן ובמשאבי ניהול".


"למרות האתגרים הגדולים, מטיס עמדה בכל האילוצים שהעמדנו בפניה ובזמן קצר, והרימה פתרון מובייל מתאים לדרישותינו על גבי האפליקציה של נגבסופט", הוסיפה.


[caption id="attachment_316081" align="alignnone" width="600"]המערכת, תוצרת כחול לבן. צילום: לומוס המערכת, תוצרת כחול לבן. צילום: לומוס[/caption]


גל ליפט, סמנכ"ל במטיס שניהל את הפרויקט, אמר כי "הפרויקט בלומוס גלובל דרש יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה בכדי לעמוד באתגרים של פריסת מחסנים רחבה, עבודה אופליין ועיצוב ממשק משתמש קל ונוח לשימוש. הפרויקט כלל שילוב של פתרון ייחודי לניהול Troubleshooting לטכנאי המעבדה מבית הפיתוח של מטיס. בעזרת שיתוף פעולה פורה עם כל הגורמים בלומוס גלובל, זמני ספירות המלאי קוצרו משמעותית, השתפרה היכולת למניעת טעויות בזיהוי מכשירים וכתוצאה מכך, מנהלי התפעול והלוגיסטיקה במטות באפריקה ובישראל קיבלו כלים טובים לניהול הארגון".


לדברי נועם קסטלר, מנכ"ל נגבסופט, "אפליקציית Mobile4ERP שפיתחנו מאפשרת לאנשי שטח של חברות בארץ ובעולם להשתמש ביישומון אחד, שניתן להפעיל לכל צרכי המובייל בארגון ולכל אורך שרשרת האספקה. היא כוללת אפליקציות לניהול מחסנים (WMS), לטכנאים, לסוכני מכירות, לאישור הזמנות רכש, למנהלי פרויקטים, להפצה (POD) וכן מחולל אפליקציות חזק, שתומך בכל ההתאמות שנעשו במערכת הפריוריטי - והכל בתוכנה אחת".


הפוסט מטיס IT הטמיעה אפליקציה מבית נגבסופט לעובדי שטח של לומוס גלובל הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.