נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  סורס דיפנס השלימה סבב גיוס הון בסך כולל של 10.5 מיליון דולר
19/5 6:05

מגייסת. סורס דיפנסhttps://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2020/05/סורס-דיפנס-300x210.jpg 300w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px" />


חברת הסייבר הישראלית סורס דיפנס (Source Defense) השלימה סבב גיוס הון בסך 10.5 מיליון דולר. כולל גיוס זה, החברה גייסה עד כה כ-20 מיליון דולר, ובגיוס הנוכחי הצטרף משקיע אסטרטגי חדש, קרן ההון האמריקנית Capital One Ventures לצד המשקיעים הקיימים – הקרנות  JVP, Allegis Cyber, Global Brain ו-NightDragon.


למרות משבר הקורונה שבולם פעילויות פיננסיות רבות, החברה הצליחה לסיים את הגיוס בהצלחה משום שהיא ממשיכה לחולל צמיחה מהירה, ובשנה האחרונה שילשה את הכנסותיה. ההון שגויס ישמש את החברה להרחבת הפעילות העסקית ביעדים אסטרטגיים ופיתוח השלב הבא של פלטפורמת אבטחת האתרים (Client-side Web Security Platform) שהחברה פיתחה, במטרה לעמוד בביקוש הגובר בשוק.


סורס דיפנס הוקמה על ידי הדר בלוטריך ואביטל גרושקובסקי, והפלטפורמה שפיתחה היא המוצר היחיד כיום, שמסוגל לבלום בזמן אמת מתקפות על אתרים המבוססות על JavaScript צד שלישי, הגורמות לנזקים רבים, בהם גניבת נתוני כרטיסי אשראי וגניבת מידע פרטי של גולשים. הגישה של גורמי צד שלישי לאתרים מייצרת פגיעות וחולשה, המעניקה לתוקפים גישה בלתי מוגבלת לכל הנתונים שהוזנו או הוצגו בדפדפן של הגולש, לרבות מידע על תשלומים ונתונים עסקיים ואישיים אחרים.


"הדרישה לשלב חוויית קנייה מקוונת תוך אבטחה על אתרים מפני פריצות וגניבות נתונים מדגישה את הצורך הדחוף בפתרון שפיתחנו" ציין דן דינר, מנכ"ל סורס דיפנס. "ההצלחה שלנו עם חברות Fortune 500, וממש לאחרונה הטמעה רחבה של הפתרון בחברת Fortune 50, היא הוכחה לפוטנציאל העסקי החזק הטמון בפתרון הטכנולוגי שהחברה מביאה לשוק. הגיוס הנוכחי הוא הבעת אמון בטכנולוגיה ובתוכנית העסקית שלנו, במיוחד על רקע המתרחש כיום בעולם בעקבות הקורונה. הצוות שלנו עסוק מתמיד ומעריך את המשך האמון והתמיכה של המשקיעים שלנו".


בחודשים האחרונים, מאז התפרצות נגיף הקורונה והעלייה הדרמטית בפעילות האונליין, גדל הצורך בפתרונות טכנולוגיים שימנעו מתקפות מצד עברייני סייבר ב"בטן הרכה" של אתרים, כולל אתרי ענק, שאין בידיהם אמצעים ראויים למזער את הנזק, וחשוב מכך - להימנע מהתקיפות מראש.  שימוש בפתרון שמציעה החברה מבטיח, כי כלים חיצוניים המוטמעים באתר יהיו בעלי גישה מוגבלת, שתאפשר להם לעשות אך ורק את מה שלשמו הותקנו מבלי להוות קרקע פורייה לפרצות ותקיפות אבטחה. הפתרון של סורס דיפנס הינו פרואקטיבי, רצוף, פועל בזמן אמת, מפקח על גישתם של ספקי השירות לאתר ואוכף מדיניות אבטחה שמונעת את הפעילות הזדונית עוד לפני שהחלה.


אראל מרגלית, יו"ר ומייסד JVP: "הפתרון החדשני של סורס דיפנס הופך להיות משמעותי הרבה יותר עם הזינוק במתקפות הסייבר מאז התפרצות הקורונה. אנו שמחים לשלב כוחות עם דן דינר המנכ"ל, שכבר הוכיח את יכולות הניהול שלו בתפקידי מפתח בחברות הפורטפוליו של JVP, סייברארק, ממובילות הסייבר הישראלי, ואקסאטיר. אנו שמחים על הצטרפותם של המשקיעים החדשים, מאמינים בהתקדמות הגדולה של סורס דיפנס ובטוחים שיחד עם יואב צרויה, שותף כללי ב-JVP, יידעו להוביל את החברה לצמיחה עסקית משמעותית".


הפוסט סורס דיפנס השלימה סבב גיוס הון בסך כולל של 10.5 מיליון דולר הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיותהאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.