נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  קבוצת אורון אחזקות והשקעות זכתה במכרז לפרויקט חיבור נמל חיפה החדש – מקטע מערבי
10/5 1:03

פרויקט חיבור נמל חיפה החדש (נמל המפרץ) – מקטע מערבי, כולל עבודות להסדרת תוואי מסילתי, סלילת כבישים ועבודות תשתית * ההיקף הכספי לביצוע העבודות עומד על כ-107 מליון ש”ח והעבודות צפויות להימשך כ-28 חודשים


פרויקט חיבורי נמל חיפה החדש (נמל המפרץ) הוא פרויקט שמקדמת חברת ‘יפה נוף’ החיפאית, ומטרתו לחבר את נמל המפרץ החדש המוקם בימים אלו למערך תחבורתי הכולל כבישים ומסילות, ויאפשר גישה מהירה ויעילה לתפעול הנמל החדש.


כלל המערך התחבורתי המוקם בנמל, הכוללת מסילות וכבישים הינו חדש ואינו מסתמך על תשתיות קיימות.


קבוצת אורון אחזקות והשקעות בע”מ זכתה השבוע במכרז לביצוע המקטע השלישי והמערבי של הפרויקט, בשווי כולל של כ-107 מליון ש”ח.


העבודות שתבצע קבוצת אורון יכללו הסדרת התוואי המסילתי, הסדרת כבישים וכן עבודות תשתית הנלוות לכך.


משך העבודות הצפוי עד לסיום הקמת המקטע המערבי, הינו כ-28 חודשים, הכוללים בתוכם גם 10 חודשי תכנון והליכי קבלת אישורים לביצוע העבודות.


גילי עזריה, מבעלי קבוצת אורון אחזקות והשקעות בע”מ: “קבוצת אורון אחזקות והשקעות גאה לקחת חלק משמעותי בבניית התשתיות הלאומיות של מדינת ישראל, בהן גם נמל המפרץ החדש. קבוצת אורון פועלת בימים אלה לקידום תשתיות רבות במדינת ישראל- מצפון ועד דרום ואנו מברכים על ההזדמנות שקיבלנו גם בפרויקט זה”.


קבוצת אורון אחזקות והשקעות זכתה במכרז לפרויקט חיבור נמל חיפה החדש https://kol-haifa.co.il/wp-content/upl ... n-192894_1280-300x200.jpg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/upl ... n-192894_1280-768x512.jpg 768w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/upl ... struction-192894_1280.jpg 1280w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />


הפוסט קבוצת אורון אחזקות והשקעות זכתה במכרז לפרויקט חיבור נמל חיפה החדש – מקטע מערבי הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.