נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  עמותת לב אדום – תרומת ציוד מגן
14/5 0:34

בימים אלו, אנו נחשפים למלחמה חדשה של המבוגרים על חייהם בבתי האבות, מלחמה שאת סופה ותוצאותיה אנחנו רואים וחווים בשבועות האחרונים.


צוותי בתי האבות עושים כל שביכולתם על מנת לשמור על חיי המבוגרים שגרים שם. בעקבות מצב זה וביתר שאת, בגלל אי ההיענות הגדולה מצד הממשלה והוואקום הקיים, צוות סטודנטים מ”עמותת לב אדום” החליטו להרים את הכפפה ולעשות מעשה.פרויקט גיוס תרומות לרכישת ציוד מגן למבוגרים נמצא בעיצומו בימים אלה.


עמותת “לב אדום” פועלת משנת 2011 ולאחרונה, בעזרת אנשים טובים, הגיעו לכדי שיתוף פעולה לגיוס תרומות לצורך אספקת ציוד מגן הנדרש למבוגרים כגון מסכות, כפפות, ציוד מגן, ציוד סטרילי וסניטרי.


בראשו עומד אסף דובינסקי, בן 23 מחיפה, סטודנט למשפטים וממשל במרכז הבינתחומי הרצליה “בעקבות המצב העצוב והמתסכל כלפי בתי האבות בישראל, לא יכולתי להישאר אדיש ואני קורא לכם לקחת חלק מפרויקט לאומי בעל רווח חברתי שאין כדוגמתו. בעזרת חברים רבים ובשיתוף פעולה מלא עם עמותת לב אדום החלטנו לפעול למען השמירה וההגנה הראויה על המבוגרים לאור המצב המתסכל ולהגן על היקרים לנו מכל, שמשום מה, ולא ברור בכלל כיצד ומדוע? הוזנחו כל השנים, והפכו להיות ״החצר האחורית״ בחברה הישראלית מבלי לקבל את תשומת הלב הראויה והמגיעה להם. אני קורא לכם לתרום בקטנה ולעורר שינוי של ממש, שהרי הפתגם, ״אל תשליכני לעת זקנה״, אינו רק סיסמא, אלא חובתנו משכבר הימים. כל תרומה באשר היא תתקבל בשמחה, באהבה ואף תראה את כוח ההמון הישראלי שיכול להירתם לכלל האוכלוסייה, ולמבוגרים שבבתי האבות בפרט. זוהי שעת דחק ולכן עלינו להירתם למשימה. תודה לכל תרומה באשר היא וכל דרך אשר תוביל להפצת היוזמה החשובה הזו.


בעזרת תרומתכם, נוכל להמשיך לרכוש ולתרום ציוד מגן לבתי האבות בישראל ולסייע למבוגרים החשובים לנו מכל”


על היח”צ אמון משרדה של לימור כרסנטי


עמותת לב אדום מוכרת לצרכי מס.


ניתן לתרום דרך הקישור הבא:


https://www.click2give.co.il/fundraisi ... -ApTQw0m2bvN3rUoinpT2BUsk


הפוסט עמותת לב אדום – תרומת ציוד מגן הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.