נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  העדה הספרדית בחיפה תחלק השנה מלגות במשרדי העמותה
10/5 23:15

בגלל מגבלות הקורונה לראשונה מזה עשרות שנים לא יתקיים הטקס המסורתי השנתי 


חלוקת מלגות- גילאורhttps://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/חלוקת-מלגות-גילאור-300x200.jpg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/חלוקת-מלגות-גילאור-768x513.jpg 768w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
חלוקת מלגות- גילאור

הטקס השנתי, שבו מחלקת העדה היהודית הספרדית בחיפה מקרן המלגות, מאות אלפי שקלים  למאות סטודנטים, יוצאי עדות המזרח, לא יתקיים השנה ובמקומו יחולקו מלגות למאות סטודנטים זכאים = במשרדי העדה היהודית הספרדית בחיפה


עמותת העדה היהודית הספרדית חיפה, בראשות היו”ר עו”ד יוסף גילאור, המציינת 150 שנות פעילות בתחומים מגוונים המקדמים שירותים למען הקהילה ככלל ולתושבי חיפה בפרט. חילקה מקרן המלגות שלה במשך עשרות שנים, מיליוני שקלים לאלפי סטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה והמשתלבים  בסיום לימודיהם בחיי העבודה, החברה והיצירה.


מפעל המלגות של העדה היהודית הספרדית, בשיתוף עם הנהלת הפדרציה הספרדית העולמית בישראל. ועם עיריית חיפה מסייע לסטודנטים  ללמוד בראש שקט גם בימים קשים אלה.


ועדה מיוחדת של קרן המלגות בראשות מכלוף עקיבא יו”ר קרן המלגות וחבר ועד העדה בדקה מאות בקשות ואישרה לזכאים  = מקבלי המלגות השנה,  שיקבלו זימון בקבוצות של 10 סטודנטים להגיע למשרדי העמותה ברחוב אחד העם 14, חיפה החל מ- 1 ביוני ,


שם  יבדקו את חום גופם בכניסה ולאחר מכן בהתאם להוראות משרד הבריאות יכנס כל אחד בנפרד למשרדי העדה לקבלת המלגה.


יחד עם המלגה יקבל כל סטודנט מכתב מועד העדה ובו נכתב בין השאר “אנו מעוניינים לשמור עמכם קשר גם בעתיד ומקווים לקדם יחד את מטרות העמותה :בשימור המורשת והמסורת ,בעידוד בני הקהילה לרכישת השכלה ,לצמצום פערים ולהתנדבות חברתית”.


הפוסט העדה הספרדית בחיפה תחלק השנה מלגות במשרדי העמותה הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.