נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  גולדן ארט השיקה אתר אינטרנט ייעודי לבניין ההשכרה ארוכת הטווח במתחם “הרובע”
10/5 2:51

החברה מציעה מודל “השכרה בראש שקט” בפרויקט בשכונת ואדי סאליב בחיפה הכולל חוזה השכרה של עד 3 שנים, וניהול מלא של הבניין והפסיליטיז שלו


דירה לדוגמא בבניין להשכרה בפרויקט הרובע של גולדן ארט https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/דירה-לדוגמא-בבניין-להשכרה-בפרויקט-הרובע-של-גולדן-ארט-קרדיט-צילום-גולדן-ארט-300x200.jpg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/דירה-לדוגמא-בבניין-להשכרה-בפרויקט-הרובע-של-גולדן-ארט-קרדיט-צילום-גולדן-ארט-768x513.jpg 768w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
קרדיט צילום גולדן ארט

חברת גולדן ארט הקימה אתר אינטרנט חדש ייעודי לבניין ההשכרה ארוכת הטווח במתחם “הרובע” שהיא מקימה בשכונת ואדי סאליב בחיפה. אתר האינטרנט מציג את הפרויקט כולו, את מגון טיפוסי הדירות שמוצעות להשכרה, ואת כל השירותים הנלווים והיתרונות שמציע המודל של “לשכור דירה בראש שקט” מחברה.


במודל “השכרה בראש שקט” במתחם “הרובע” גולדן ארט מציעה חוזה השכרה של עד 3 שנים, דירות מאובזרות, ניהול מלא של הבניין והפסיליטיז הכוללים חדר כושר, מועדון דיירים, חדר כביסה, חברת ניהול ואחזקה עם אב בית, אפליקצית דווח ומעקב תקלות ומערכת חימום מים מרכזית.


הבניין להשכרה כולל 131 דירות בנות 2, 3 ו-4 חדרים, כ-85% מהדירות הן דירות של 2-3 חדרים שכוללות מרפסת/גינה. מדובר בדירות עם מטבח מאובזר הכולל כיריים, מקרר, מדיח ותנור, ארונות קיר ומיזוג מיני מרכזי דירתי. בנוסף חלק מהדירות יוצעו עם ריהוט מלא לטובת גיוון המענה לצרכי שוכרים.


לדברי שמעון ג’יני מנכ”ל חברת גולדן ארט, “האתר החדש מהווה למעשה ‘כרטיס ביקור’ של הבניין להשכרה במתחם הרובע בואדי סאליב, הכולל את מלוא המידע הרלוונטי למי שמתעניין לשכור בו דירה. המבקרים באתר יוכלו להתרשם מהמודל שמאפשר לשכור דירה חדשה ומאובזרת ישירות מחברת ניהול ואחזקה, עם כל השקט הנפשי, היציבות והנוחיות הנלווית לכך, ולהתרשם מהיתרונות של מודל זה על פני השכירות הנפוצה מבעל דירה פרטי”.


מתחם הרובע בחיפה משלב בין דירות למכירה ודירות להשכרה ארוכת טווח. הפרויקט כולו כולל סה”כ 198 יח”ד ב-3 בניינים בני 9 קומות, שניים מיועדים למכירה ואחד להשכרה. הדירות למכירה הן בתמהיל 2, 3, 4 ו-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ”ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה.


קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפיתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים.


הפוסט גולדן ארט השיקה אתר אינטרנט ייעודי לבניין ההשכרה ארוכת הטווח במתחם “הרובע” הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.