נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  ספרינקלרים – להיות מוכנים לכל תרחיש
3/5 0:21

בין אם אתם דיירים בבניין, בעלי עסק שנותנים שירות ללקוחות או מנהלים של מוסד ציבורי – כדאי שתדאגו שבמרחב הפרטי, הציבורי או העסקי שלכם תהיה הגנה מקסימלית במקרים של מצבי חירום. אחת הסכנות שכדאי להתמגן מפניהן מראש, בטח בישראל החמה במיוחד בעונת הקיץ, היא שריפה. גם אם אנחנו חושבים שאנחנו אחראיים במיוחד, אין לנו שליטה על הכל, וטעות קטנה עלולה לעלות ביוקר ואפילו בחיי אדם. לכן, בכל מרחב חשוב לדאוג לאמצעי בטיחות יעיל שיפעל במקרה של התפרצות שריפה. אחד המוצרים הפופולאריים והנרכשים ביותר בתחום הם כמובן מערכת ספרינקלרים אחד הסיבות לכך הוא שלא מקבלים בלעדיו אישור כיבוי אש, אך יש עוד מספר סיבות. רוצים להבין למה? פשוט המשיכו לקרוא.


ספרינקלרים – להיות מוכנים לכל תרחישhttps://kol-haifa.co.il/wp-content/upl ... gency-P9QWM7U-300x200.jpg 300w" sizes="(max-width: 720px) 100vw, 720px" />


המוצר המבוקש ביותר בתחום


אף פעם לא שמעתם על ספרינקלרים? בעברית, ניתן לקרוא למוצר זה מערכת מתזים. המטרה של המערכת, כפי שניתן אולי להסיק משמה, היא לכבות את השריפה בשלב מוקדם ולמנוע את התפשטות האש ואת החמרת המצב. היא עושה זאת על ידי התזת מים או חומר מכבה אש, כאשר פעולתה מתבצעת באופן אוטומטי, ללא כל צורך בהתערבות האדם. בהתקנת המערכת, ניתן לקבוע האם היא תעניק כיסוי לכל המבנה, לאזורים נבחרים או לאזורים רגישים שהסיכוי להתפרצות שריפה בהם גדולה יותר (מטבחים למשל). 


כיצד להרכיב אמצעי הגנה מפני שריפות


על מנת להיות בטוחים שהבניין שלכם, העסק או המוסד בו אתם עובדים באמת מוגנים עד כמה שניתן מפני התפשטות שריפה, חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע. למבנים שונים מתאימות מערכות שונות, ואותה מערכת יכולה להיראות מעט אחרת במבנים שונים. לא ניתן לקבל החלטה גנרית באשר לאמצעי הבטיחות, ואיש המקצוע יידע לזהות מה תהיה הדרך הטובה ביותר להתמודד עם שריפה במבנה הרצוי. לדוגמה, כאשר מדובר במערכת נתזים, חשוב לדאוג לאספקת מים תקינה בהתאם לצורך על מנת שהמערכת תוכל לתפקד. רק איש מקצוע מיומן ומנוסה יוכל להעניק לכם הכוונה מקצועית ולמצוא פתרונות הולמים אם אספקת המים אינה מיטבית. 


הפוסט ספרינקלרים – להיות מוכנים לכל תרחיש הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.