נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  נפתחה דירה לדוגמא בפרויקט “הרובע” בשכונת ואדי סאליב
3/5 1:17

הפרויקט שבונה חברת גולדן ארט בחיפה משלב דירות למכירה ולהשכרה ארוכת טווח


חברת גולדן ארט, המקימה את פרויקט “הרובע” בשכונת ואדי סאליב בחיפה המשלב דירות למכירה ודירות להשכרה ארוכת טווח, פתחה דירה לדוגמא בבניין הדירות המיועדות למכירה. מדובר בדירת 4 חדרים בקומה השלישית של הבניין מתוך תשע, בשטח של 102 מ”ר + מרפסת בשטח של 17 מ”ר. הבניין הראשון מתוך שניים של דירות למכירה כולל 26 דירות נמצא בשלב סיום בניה וטופס 4 ומיועד לאכלוס בקיץ 2020.


הדירה לדוגמא עוצבה על ידי הדס פאר ודניאלה צ׳צ׳יק ממשרד 2Architects אדריכלים. לדבריהן, “נתבקשנו לתת מענה הולם ומתאים לחוויית מגורים עכשווית של משפחה ישראלית צעירה. הדירה עוצבה כחלק מהקונספט הכולל בפרויקט ‘הרובע’ – עירוניות חדשה ומודרנית עם דגש על החיבור אל השכונה ההיסטורית והמגוונת. כל חללי הדירה נעימים, הרמוניים ומזמינים, צבועים בסקאלת גוונים עדינה ומונוכרומטית. המטבח והסלון מתוכננים כחלל אירוח מודרני אחד גדול הפונה למרפסת רחבה עם הנוף המרהיב והפתוח של השכונה ובכך מחזק את הקשר בין החוץ לפנים”.


מתחם הרובע כולל סה”כ 198 יח”ד ב-3 בניינים בני 9 קומות. הפרויקט משלב דירות למכירה ב- 2 בניינים לצד בניין נפרד ובו דירות לשכירות ארוכת טווח שנמצא בשלבי אכלוס מתקדמים. הפרויקט כולל דירות 2, 3, 4 ו-5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. בנוסף כולל הפרויקט חזית מסחרית בהיקף כולל של 800 מ”ר וחניה תת קרקעית והוא צמוד לפארק חדש בן 12 דונם שהוקם על-ידי העירייה.


לדברי ערן עמור, מנהל חטיבת אלדר צפון המשווקת את הפרויקט “דירה לדוגמא מאפשרת לרוכשים פוטנציאליים להתרשם במדויק כיצד ייראו המגורים בפרויקט בו הם מתעניינים. הדירה מציגה לרוכשים, בין היתר, את החללים בדירה וממחישה חוויית מגורים אמיתית בדירה ואת האפשרות לחוש את תכנון הדירה לא רק על הנייר. ראינו את ההשפעה של דירה לדוגמא בבניין להשכרה שנמצא בשלבי אכלוס מתקדמים על ההחלטה של המתעניינים לשכור דירה בפרויקט, ואנחנו צופים שלדירה לדוגמא בבניין למכירה תהיה השפעה דומה”.


קבוצת גולדן ארט היא קבוצה יזמית המובילה פתרונות דיור בראייה הוליסטית. הקבוצה מאמינה שלא מספיק רק לבנות בניין בסטנדרט גבוה, אלא נדרש לפעול בראייה ארוכת טווח במודל לפיתוח שכונות המשלב גם מסחר ושירותים לקהילה לרבות חינוך ותרבות, המביאים לידי ביטוי אוטונומי את אופייה ומובילים לשדרוג מעמד הסביבה כולה. בין מייסדי גולדן ארט עומדים מייסדי החברה האמריקאית ARTIMUS NYC ובמוניטין החברה רזומה נרחב של בניית ואחזקת בנייני מגורים, שטחי מסחר ומלונאות לאורך שנים.


דירה לדוגמא בבניין למכירה בפרויקט הרובע של גולדן ארט בחיפה https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/דירה-לדוגמא-בבניין-למכירה-בפרויקט-הרובע-של-גולדן-ארט-בחיפה-1-צילום-ESSER-300x194.jpg 300w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/דירה-לדוגמא-בבניין-למכירה-בפרויקט-הרובע-של-גולדן-ארט-בחיפה-1-צילום-ESSER-768x498.jpg 768w, https://kol-haifa.co.il/wp-content/uploads/2020/05/דירה-לדוגמא-בבניין-למכירה-בפרויקט-הרובע-של-גולדן-ארט-בחיפה-1-צילום-ESSER.jpg 1600w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />
צילום ESSER

הפוסט נפתחה דירה לדוגמא בפרויקט “הרובע” בשכונת ואדי סאליב הופיע ראשון במקומונט חיפה - קול חיפה חדשות מקומיות של חיפההאחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.
שליחת תגובה
חוקי שליחת תגובות*
תגובות חברי האתר מאושרות אוטומטית
כותרת*
_CM_USER*
_CM_EMAIL*
_CM_URL*
הודעה*
קוד אבטחה*

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.