נט2יו - איכות ברשת משנת 2004
  הענן שולטטטט גם בסאפ ישראל
22/3 3:00

https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2020/03/ציפי-סאפ1-300x210.jpg 300w, https://www.pc.co.il/wp-content/uploads/2020/03/ציפי-סאפ1-600x420.jpg 600w" sizes="(max-width: 601px) 100vw, 601px" />


קצת לפני שנאסר על ידי משרד הבריאות לקיים אירועים רבי משתתפים הספיקה סאפ ישראל לקיים את כנס השותפים השנתי שלה, PKOM, באולם הכנסים בבניין סאפ ברעננה.


סתוית נבון, המנכ"לית, חשפה בפני שותפיה העסקיים של החברה את הגידול בהיקפי הפעילות בשנה החולפת, ואמרה, כי "גדלנו בכ-300% לעומת 2018 בפעילות המבוצעת עם השותפים העסקיים, אשר מוכרים ומטמיעים את הפתרונות שלנו".  לדבריה, "אחד הגידולים המרשימים נרשם בתחום טכנולוגיות הענן, עם זינוק של 70% בהיקפי הפעילות. החברה רשמה שנה מוצלחת במיוחד בישראל. נמשיך לשמור על שביעות רצון גבוהה בקרב לקוחותינו גם ב-2020״, היא סיכמה.


[caption id="attachment_312987" align="alignnone" width="601"] מימין: שרון בן ארי, מנהלת שותפים עסקיים בסאפ ישראל; רפי הופמן, סמנכ״ל ומנהל חטיבת הסאפ בנס טכנולוגיות; סתוית נבון, מנכ״לית סאפ ישראל; נועם קפלן, מנהל מגזר ציבורי בחטיבת סאפ בנס טכנולוגיות. צילום: מתן תמרקין[/caption]


במהלך האירוע צוינו כמה זכיות משמעותיות במכרזים גדולים ליישום פתרון ה-ERP החדשני של החברה - SAP S/4 HANA. את הפרויקטים יובילו שותפיה העסקיים, בהם, נס טכנולוגיות, אקסנצ'ר ו-DXC. כמו כן צוין, כי בשנה החולפת גדלה משמעותית גם מצבת השותפים העסקיים של סאפ בישראל, המונה כיום כ-40 שותפים. רשימת המצטרפים כוללת את החברות קונוויסטה ישראל, גלוביקון, בי-פרו, QualIT, סינריון וקואנטום ויז'ן.


[caption id="attachment_312988" align="alignnone" width="600"] מימין: מאיר ויינר, מנהל פרויקטים, סאפ ישראל; אתי גור אריה, מנכ״לית קונוויסטסה ישראל; עדית שרויטמן, ראש חטיבת השירותים המקצועיים בסאפ ישראל; שני אנקוריון, מנכ״לית אקזאטק; עמית טל, סמנכ״ל פיתוח עסקי אקזאטק. צילום: מתן תמרקין[/caption]


שרון בן ארי, מנהלת שותפים עסקיים בסאפ ישראל סיכמה את השנה: "אנו שמחים וגאים להוקיר את אקוסיסטם השותפים המתרחב שלנו. כל שותף מהווה מכפיל כוח משמעותי לפעילות העסקית ומסייע לסאפ להוביל חדשנות בקרב מאות ארגונים בישראל".


[caption id="attachment_312989" align="alignnone" width="600"] מימין: ליעד גוטנטג, מנהל מכירות בסאפ ישראל; אבי שטיינהוף, סמנכ״ל שיווק ומכירות, קומפליט סולושנס; עוזי יערי, מנכ״ל קומפליט סולושנס; גדי רחלזון, סמנכ״ל תחום עסקים כלליים בסאפ ישראל; גיא לוי, מנכ״ל קסיומה פתרונות מידע. צילום: מתן תמרקין[/caption]


הפוסט הענן שולטטטט גם בסאפ ישראל הופיע ראשון באנשים ומחשבים - פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות 
האחריות על התגובות למאמרים השונים חלה על שולחיהן. הנהלת האתר אינה אחראית על תוכנן.

 הערה: התכנים המוצגים בעמוד זה ...

התכנים המופיעים במדור זה מועברים אוטומטית מבלוגים ואתרי מידע ברשת, כל הזכויות על התכנים: כולל טקסטים, תמונות, סרטים וכל מדיה נוספת, הנם של יוצרי החומר המקורי בלבד. אתר נט2יו אינו טוען לבעלות או לזכויות יוצרים על התכנים, אלא רק מצביע עליהם בצורה נוחה ומרוכזת, וכן מקשר אל האתר המקורי, עם המאמרים המלאים. אם למרות האמור לעיל, נתקלת בחשש להפרת זכויות יוצרים, או שתוכן מסויים באתר אינו לרוחך, אנא דווח לנו באמצעות טופס יצירת הקשר ונורידו בהקדם האפשרי מהאתר.
×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.